Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most lesz a ballagás, és...

Most lesz a ballagás, és olyan csokrot szerenék csináltatni aminek van valami köze a repüléshez. Google-ban nem találok semmi jót. Valami ötlet, hogy milyet csináltathatnék?

Figyelt kérdés
Pilóta szeretne lenni,és valami repülősre gondoltam,de semmi jó nem jut eszembe.Nem tudtok valami ötleteset?Előre is köszönöm!!
2011. máj. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk az egyik 'virág' 500 Ft-osokból vagy más tetszőleges papír pénzből lenne, és repülőformájú? Az nem jó?
2011. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na,igen,először én is pont ugyan erre gondoltam,csak 2000-sekkel.De kikötötte hogy pénzt nem adhatok,mert nem akarja,hogy annyit költsünk egy csokorra.Legújabban olyanra gondoltam,hogy veszek valami makettet vagy valami,és azt valahogy odatetetem a csokor közepére...nem valami öteletes az a baj :/
2011. máj. 3. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
És ha a makettet raknád ki virágokból?
2011. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!