Ballagás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Mikor kapjuk meg a ballagási pénzt a tarisznyét és a virágot? Ma 5kor lesz a ballagásom de semmit sem tudok, se ebéd se virágátadás..Hogyan zajlik? (Vázlatokban)

Köszi a válaszokat, borzalmasan izgulok a ballagástól, remeg a lábam ha felállok. :S


2011. jún. 10. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne aggódj. Őszintén én ilyen részletesen már nem emlékszem a ballagásomra, de azt tudom, hogy semmit nem kellett tudni. Bemész a megadott időre az osztályodba, és onnantól az osztályfőnökre, utána meg a szüleidre hagyatkozol. Kb. ennyit kell tenned. Ez egy olyan szitáció, ahol mindent megoldanak helyetted :)
2011. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, ez meggyőző válasz volt :)
2011. jún. 10. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem Kommunista Igazgatóm van és még elhúzza jövőhét péntekig.

Még kedden Szerdán bekell menni az iskolába a semmiért már egy hete cuccot se viszünk csak bent vagyunk meg hazaengednek stb..

2011. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gondolom általánosból ballagsz.nekünk annyi vt h bementünk az osztályba,majd jött pár 7-es,aik átadták a virágot,meg a tarisznyát és mondták pár jó szót,meg persze gyönyőrűen fel vt díszítve a terem.mikor mind a 4 osztály megkapta a virágot,tarisznyát becsengettek :) majd szép sorba egymás mögött énekelve elindultunk körbe a suliba és eljutottunk az udvarra,ahol az igazgató beszélt egy picit,meg vt pár vidám dal,amit a kicsik énekeltek el.majd mivel katolikus suliba jártam átvonultunk a templomba,ahol egy rövid szertartás vt,majd beszéd,vers és jutalmak (tanulmányi verseny) kiosztása.

ne izgulj,minden rendben lesz.

2011. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ahány suli, annyi szokás. nálunk pl mind2 alkalommal a padon volt a virág, tarisznya, alsóbbévesek hajnalban bementek osztályt díszíteni, annyi dolgunk volt, h végighallgattunk mindent, aztán mehettünk.
2011. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Túlestem rajta, téll nem kellett volna izgulnom :D csak a végére úgy elbaszta a kedvemet vmi h egy ideig nem fogom kiheverni :( de azért jó volt :)
2011. jún. 10. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!