Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen hatassal lehet a...

Milyen hatassal lehet a tenger elovilagara az, ami most Fukushimaban tortenik?

Figyelt kérdés
Mi tortenik vajon ilyen esetben? Kialakulhatnak pl. mutans elolenyek? A radioktivitas vajon pusztitja a tenger elovilagat, v. inkabb modositja azt?
2011. ápr. 2. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
mutánsokra meg godzillára szerintem nem számíthatunk de sok rákos ehetetlen sugárzó halra lehet!
2011. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 De Puta Madre ***** válasza:
Szerintem is, csak még annyi, hogy valószínűleg az ehetetlen, mutáns halakat feldolgozzák, hogy ne legyen keze-lába, és eladják konzervnek.
2011. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Godzzilla hús, fincsi mi?
2011. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A sugrázás csak egy szelekciós tényező. Kiszelektálja azokat, akik kevésbé ellenállóak, és ennyi. Elvileg még növeli a mutáns egyedek gyakoriságát, de azok életképességét NEM! Tehát nem lesz 8 úszójú hal, ugyanolyan apró, és nagyrészt láthatatlan mutácikra kell gondolni, mint normál esetben.

Egyébiránt nem egy nagy szennyezésről van szó, nem lesz jelentős hatása. Ne feledjük, hogy emberek esetében 1 emberélet is fontos, ezért nagyon szigrú határértékeket hasznűlunk. De a természetben, evolúciós szempontból ilyen nincs, ez a sugárzás érték még nem nagyon rúg labdába, mert nem fog túl sok egyedet kiirtani, ha egyáltalán fog.

2011. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem eszek több halat. Főleg közép amerika vizeiből amit kefognak, olyant biztosan nem.
2011. ápr. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a végén kimásznak a vizböl és ugyan az lesz japánba mint nálunk a cigányokkal
2011. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!