Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szerintetek mi a legfurcsább...

Szerintetek mi a legfurcsább állásinterjús kérdések, és ti hogyan válaszoltatok arra a kérdésekre amit az interjúztató felrakott már ha aki részt vett az állásinterjún?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 19:14
 1/5 anonim válasza:
94%

Szokott drogot fogyasztani? - kérdezte a HR-es.

Mire visszakérdeztem: Ha nekem telne drogra, itt beszélgetnék magával?

tegnapelőtt 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem szerintem kb. 25 éves koromban interjúztattak utoljára, azóta inkább én szoktam interjúztatni, és én mondjuk random módon szoktam egy olyat is kérdezni/kérni hogy "Meséljen el egy történetet, amin legutóbb egy nagyon jót nevetett!". Bár nyilván semmihez semmi köze, azt jól meg lehet belőle állapítani hogy a delikvens hogy reagál váratlan helyzetekben. Egészen széles skálán mozognak a reakciók, aki tényleg "flow"-ban van annak általában nem szokott gondot okozni, a másik véglet aki teljesen lefagy tőle és gyakorlatilag megbénul. És a kettő között is minden. Rossz válasz értelemszerűen nincs. (Jó, de, egyszer egy csávó elmesélte hogy pont tegnap ütöttek el valakit a szeme láttára, és hogy a levegőben nagyon vicces pozícióban repült a szerencsétlen, na ez rossz válasz volt.)
tegnapelőtt 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Psycho ***** válasza:
24%
#2! Sokszor interjúztatok én is, de ezt a trükköt nem ismertem. Köszi a tippet, szuper! Azt hiszem fogom alkalmazni a jövőben :)
tegnapelőtt 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én legfurább élményem az volt, hogy mentem állásinterjúra. A titkárnő szobájában leültettek. Egy idő után a titkárnő elkezdett panaszkodni, hogy nem jó a gépe. Elkezdtem vele beszélgetni, hogy mik a problémái. Szép sorban megoldottam. Kiderült, ez volt a felvételi...
tegnapelőtt 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kólauborkával ***** válasza:
67%

Nekem a kedvencem a: mondjon valamit magáról….

Ember, ott az önéletrajzom, mi kell még?

Ilyenkor az jut eszembe, hogy én tuti nem venném fel azt az embert aki, mint a vízfolyást tud magáról áradozni órákat, szóval ilyenkor patthelyzetbe kerülök.

Volt, amikor erre azt válaszoltam, hogy szerény véleményem szerint elég hülyén nézne ki, ha elkezdeném saját magamat szpni, ott az önéletrajzom, minden fontosat bele tettem.

Fel is vettek.

tegnapelőtt 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!