Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online állásinterjún nem...

Online állásinterjún nem jelenik meg az interjúztató?

Figyelt kérdés

Lett volna egy online állásinterjúm és fél óráig vártam és nem vette fel az interjúztató. Hívtam a kapcsolattartót ők se érték el, sűrű bocsánatkérés után mondták hogy majd keresnek…

Olyat már hallottam hogy állásinterjú után nem jelentkeztek

De hogy már az állásinterjún is eltűntek? Valakinek van hasonló tapasztalata?



2022. márc. 4. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nincs melyik ez a cég?
2022. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Biztos találtak már valakit.
2022. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Neki is közbe jöhet bármi személyes, baleset, hasmenés, elaludt. Majd jól meg dicsérik érte biztos, de az interjúztató is csak egy ember. Ha kaptál új időpontot akkor ne gondold túl… ha nem, akkor meg felejtsd el a céget.
2022. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Nincs. Viszont szerintem adj nekik még egy esélyt. Lehet valami halaszthatatlan dolog történt.


Én spam mappában nem vettem észre fontos e-mail-eket és kicsúsztam a határidőből. Abszolút megértőek voltak velem. Mindenkivel előfordul, hogy nem tud megjelenni, nem tudja akceptálni a felhívást.

2022. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik cég ez?
2022. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!