Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van olyan módszer amivel meg...

Van olyan módszer amivel meg tudom állapítani hogy az ikerházban lakó szomszédom otthon van e?

Figyelt kérdés
jún. 29. 04:15
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
87%

Próbáltál már kamerát felszerelni a házadra, ami a szomszéd kertjére néz? Ha megtennéd a szomszédod már szaladhatna is az Adatvédelmi Hatósághoz, te meg fizethetnél akár milliós bírságot is.

Egyébként miért is itt kérdezősködsz a szomszéd megfigyelésének lehetőségéről, miért nem a szomszédoddal akarod elsősorban tisztázni azt, hogyan tudnád az éjszakai munkáddal az ő nyugalmát nem megzavarni? Vagy valamilyen okból mégsem akarod a szomszédoddal tudatni, hogy szeretnéd tudni azt, hogy adott időpillanatban otthon tartózkodik-e?

jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdéseket leginkább csak azok tesznek fel, akik illegálisan be akarnak hatolni valakinek a magánterületére - magyarán szólva észrevétlen szeretnének betörni!


Amúgy még hozzászólhatnék ehhez a most felvetett videózás témához - de inkább nem teszem, mert nem már akarom etetni ezt a trollt.

jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
81%
#31 (08:38) - logikus, hogy a kedves szomszédját semelyik betörő sem szeretné az éjszakai "munkájával" megzavarni!
jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Ki is akadná a szomszéd ha megkérdezném hogy mikor nem alszik otthon
jún. 29. 08:48
 35/47 A kérdező kommentje:
Erre mondják hogy az a rossz aki rosszra gondol
jún. 29. 08:48
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Pl. átmégy és becsöngetsz? Ezt az ősi trükköt már az 5 éves fiam is ismeri :)
jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Átmész, becsöngetsz, elmondod, mi a szitu és rákérdezel, hogy "én csak és kizárólag éjjel 2-kor tudok falat fúrni, melyik nem nem vagy otthon esetleg"?
jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Nem ez nem így működik hanem hogy eleve éjjel kettő van amikor ez felmerül.
jún. 29. 10:32
 39/47 A kérdező kommentje:
Persze nyilván nem egy falfúrásról van szó mert egy falfúrást azt lehet időziteni, de állandó munkát már nem.
jún. 29. 10:33
 40/47 A kérdező kommentje:

Meg átmenni becsöngetni és közölni vele hogy adjon egy naplót arról hogy a jövő hónapban mikor lesz otthon és mikor nem hát az elég húzós.


És még én vagyok a troll

jún. 29. 10:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!