Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van olyan módszer amivel meg...

Van olyan módszer amivel meg tudom állapítani hogy az ikerházban lakó szomszédom otthon van e?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 04:15
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rengeteg ilyen módszer létezik. Pl bekopogsz hozzá. Ha válaszol, az azt jelenti, otthon van.
tegnapelőtt 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Van - de az ilyen irányú szándékod legalitása erősen kétséges!


Professzionális szférában elterjedt a falradar használata.


Amatőr szinten egy ilyen filléres detektort használhatsz a szomszéd felőli falon:

[link]

tegnapelőtt 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Ez akkor is használ hanem a szomszéd szobában van hanem távolabbi helyiségben?

Viszont én inkább valami hőhatás érzékelőre gondolnék mert akkor is meg kéne állapítani hogy otthon van-e ha alszik.

tegnapelőtt 04:48
 4/47 A kérdező kommentje:
1 az persze biztos nagyon legális ha minden éjjel 2:00-kor bekapogtatok hozzá hogy otthon van e:)))
tegnapelőtt 04:48
 5/47 A kérdező kommentje:

Ja bocsi ez a kettes volt de a módszered akkor sem teljesen megfelelő. Mondjuk az jó kérdés hogy miért lenne illegális ha a saját házamban méréseket végzek.


Van ilyen hogy kívülről jövő jelek mérése illegális? Igen akkor a külső hőmérsékletet sem mérhetném ráadásul a napfény is kívülről jön nek ha megnézzem mennyire süt a nap, máris szabályszegtem.

tegnapelőtt 04:50
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd magánéletébe való behatolásnak számít, ha a tudta nélkül bármilyen szempontból megfigyeled a lakásán belül. Ha nem akarja, hogy mások tudjanak a hollétéről, akkor ahhoz neki joga van - kivéve ha törvényes okból kifolyólag a hatóságok akarják felvenni vele a kapcsolatot.


Tehát teljesen illegális dolgot akarsz művelni!


(A javasolt elektromágneses detektort azért írtam, hogy ha esetleg szemétkedne veled, akkor könnyebben tetten tudd érni - mert minden más esetben személyiségi jogokat sértesz.)

tegnapelőtt 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Tehát ha például azt nézem hogy a kocsija a kertjeben van vagy sem maris illegális dolgot műveltem? Merthogy abból is lehet következtetni hogy otthon van-e vagy nem..
tegnapelőtt 05:20
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ez mégis milyen logika alapján számítana szerinted a lakásán belül való megfigyelésnek?

tegnapelőtt 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Hát ha nincs otthon a kocsija akkor valószínűleg ő sincs otthon.
tegnapelőtt 05:59
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Na és?
tegnapelőtt 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!