Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen kísérleti bizonyítékai...

Milyen kísérleti bizonyítékai léteznek annak, hogy az embereknek nem szerzett módon van különböző alaptermészetük?

Figyelt kérdés
Az emberi természet szerzett módon történő alakulásába persze az anya hasában töltött időszak is beletartozik, itt is hatással vannak rá a külvilág ingerei, az anya, a kapott tápanyagok.

jan. 4. 15:43
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

30: Ezt megállapításként írtam, nem sértésként.

Nem kötelező egy kiírt kérdésre válaszolni, csakhát az lenne a cél, hogy a kérdező meg is értse, hogy mi a válasz. Ezért merészeltem kérdezni.

jan. 8. 21:57
 32/35 sadam87 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

"Nem kötelező egy kiírt kérdésre válaszolni"

Összesen 9 érdemi választ adtam a kérdéseidre. (Az utolsó kettőt nem számolom bele.) Szívesen!

jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Már csak az önigazolás megy. Ha tele van is idegen nyelvű szakzsargonnal, még a szakmabelieknek is rengeteg időbefektetés megérteni az idézett cikket, és ezt nem írtad hozzá, én meg nem tudtam, és naivan kérdezni mertem, azért nehogymár bocsánatot kérjek. Tudod, ez egykérdezős oldal. Lényeg, hogy ki tudtad pipálni, hogy válaszoltál.
jan. 9. 08:40
 34/35 sadam87 ***** válasza:

#33

A kulturáltabb emberek ilyenkor annyit szoktak írni, hogy köszönöm. ¯\_(ツ)_/¯

jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Nem kell a kedvesezés, ha szemmel láthatóan nem úgy gondolod, eddig sem volt. A köszönömöt kipréselni nem lehet. Ezek után létjogosultsága sem lenne. Már elköszöntél, mégis írkálsz.
jan. 9. 14:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!