Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Vissza fog-e menni még valaki...

Vissza fog-e menni még valaki a chilei bányászok szenvedéseinek helyszínére?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 21:20
 1/8 anonim válasza:
100%
sztem max a róluk filmet forgató rendező...elképzelhetőnek tartom.De nagyon örülök, hogy megmenekültek:)
2010. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Chi-chi-chi-le-le-le los mineros de Chile!!! Hála Istennek megmenekültek! És tuti hogy lesz aki vissza megy!
2010. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Első vok, nem akartam az első válaszomban ennyire jupizni, de nem bírom én sem magamba folytani az örömöm, hogy túl élték a bányászok!Éjjel még velük is álmodtam, mert annyira aggódtam, hogy mind a 33-nak sikerüljön kijutnia, féltem, nehogy történjen vmi, szval, ez fantasztikus dolog még1szer!!!
2010. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2010. okt. 14. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy folytatni fogják a bányászatot. Egy gazdag bánya (mint ez is volt) nem olyan gyakori dolog, hogy egy baleset miatt abbahagyják a fejtést.
2010. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vissza fognak menni, ne félj - sőt: még mélyebbre is, mert ez csak egy menedék volt, mélyebben bányásztak már.

Csak az fog lennmaradni, aki legközelebb megpróbálja ellopni onnan a létrát.

2010. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tök jó helyszín lenne egy valóságshownak
2010. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én attól tartottam h az egyik megakad az alagútban. :S
2010. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!