Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randi helyszínére kézenfo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi helyszínére kézenfogva menni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj, akit tánckurzuson ismertem meg, s elhívtam randira, az-az tánc után mennénk a helyszínre(valami cukrázada)

Út közben fogjam meg a kezét?


Szóval tegyem azt amit ezen az oldalon írnak?: [link]


"Amikor a találkozó helyszínén meglátod a csajt, nézz a szemébe már távolról, mosolyogj rá, köszönj neki, és adj neki puszit. Ezután egy határozott mozdulattal fogd meg a kezét, és kézenfogva kezdjetek el sétálni."


2010. dec. 12. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Első randin hár nem tudom, azt szerintem akkor szokták amikor már együtt vannak. A többi az oké, de szerintem a kézfogást ne erőltesd. :) Legalábbis én így gondolom.
2010. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a párom az első randin már megfogta séta közben a kezem, és elmondhatatlanul romantikus volt:):)

Felesleges előre tervezgetni, hagyd, hogy maguktól alakuljanak a dolgok, az a legjobb.

22/L

2010. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen, nem igazán ismertem a srácot nem rég óta ismertük egymást, aztán találkoztunk megfogta a kezem és úgy mentünk, mondjuk tömeg volt de akkoris, nekem nagyon jól esett.
2010. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hm, nemtudom. én ugy gondoltam nem minden lány örül neki, esetleg rosszul is elsülhet. meg számomra a kézenfogva sétálás már az összetartozást jelenti. szal én szerintem gondold végig te hogy érzed, mert lehet a lány ilyen is olyan is, azzal ha nem fogod meg szerintem nem hibázhatsz, ha jól alakul a randi akkor utána ugyis egyértelműen megfoghatod. azzal ha rögtön kézenfogod szerintem el is lehet rontani, de ez csak az én véleményem.
2010. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok: én sem úgy értettem, hogy egyből fogd meg a kezét, az tényleg elég furcsa lenne. De pár óra múlva, ha olyanra fordult a hangulat, akkor már lehet:)
2010. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!