Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Eddig azt gondoltam, csak...

Eddig azt gondoltam, csak olyan reklámokat látok online amit a telefonom és laptopom meghallott, hogy beszélek róla, de már olyanokat is kapunk amilyen témákra gondolunk?

Figyelt kérdés

Tehát többször előfordult, hogy valamire gondoltam, 3 perc múlva felmegyek internetre is bamm ott is van a reklám arról a témáról.


Ezt a varázslatot hogyan csinálják? Tényleg már a gondolataink is olvassák?


2022. ápr. 23. 08:36
 1/4 Pelenkásfiú ***** válasza:
95%
Szerintem inkább fordítva van... láttad a reklámot (még ha nem is figyeltél rá tudatosan), ezért gondoltál arra később.
2022. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Kognitív torzítás. Mert csak erre figyelsz fel, a másik hatszáznyolcvankét esetre, amikor a látott reklám nem kapcsolódik ahhoz amire előtte gondoltál, nem.
2022. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Laylah ***** válasza:
91%

"olyan reklámokat látok online amit a telefonom és laptopom meghallott, hogy beszélek róla"

kapcsold ki a hang alapú bevitelt, és nem lesz több ilyen.

2022. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, minden bizonnyal véletlen egybeesés, hiszen 2 napja furcsa bél tüneteim vannak és a YT ma reggel benyomott egy "galandféreg fertőzés jelei" videót.
2022. ápr. 24. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!