Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi annak az oldalnak a neve,...

Mi annak az oldalnak a neve, ahol szakkönyvek vannak pdf-ben ingyen?

Figyelt kérdés
Sok nyelven van, többek között magyarul is. Esetleg nem tudja valaki mi ennek az oldalnak a neve?

#szakkönyvek online
2021. máj. 26. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egyetemek gyűjtő oldalait keresném, ezek általában nem publikusak, de az egyetemek mellett lődörgőktől el tudod kérni egy sörért cserébe. Valamint ncore-on is sok ismeretterjesztő könyv van fent. Amiről te beszélsz még sosem futottam bele, de várom a válaszokat, hátha akad valaki aki ismeri.
2021. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a scribd is ilyen. Kell hozzá egy .com de az oldal nem engedi direktben beírni az egészet.
2021. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hollófernyiges ***** válasza:
2021. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2021. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire én tudom, a LibGen a legnagyobb ilyen.
2021. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utolsónál a pont, a Library Genesis a legnagyobb kalózhajó a témában.
2021. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hehe. Tudom, semmit sem jelent, de kipróbáltam két nevet ezen a libgenen, az egyik egy neves western szerző, akinek a regényéből készült a Lopakodó hold című Gregory Peck film. Egy francia és öt spanyol nyelvű találat. Aztán kipróbáltam azt, akinek a novelláiból készült John Ford lovasság-trilógiája, három spanyol találat. Utána megnéztem, van-e a Craig Thomas (Tűzróka) könyvekből az a három, ami hiányzik, egy volt. Egy Barrett Tillmant hajtok már egy ideje, az nincs. Aztán egy Anthony Trew könyvet néztem, azt sem mutatja. Hát akkor nézzük meg a The Day the Red Baron died kötetet, az sincs. Olyan, mint a többi. :)
2021. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ez az oldal szakkönyvekre specializálódott, nem regényekre.. fizikából, matematikából pl brutális mennyiségű szakirodalom fenn van
2021. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
ja, sejtettem, hogy nem bírod ki, hogy igazadat bizonygasd feleslegesen, pedig úgy kezdtem, hogy "tudom, semmit nem jelent". Vannak ilyen kényszeres emberek.
2021. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!