Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ugy tudom a homoszexualitas...

Ugy tudom a homoszexualitas nagy reszben epigenetikai eredetu ezt a gent,dnst lehet modositani felnott korban?Es lehetseges ezaltal homoszexualist heteroszexualissa tenni?Vagy ugy ertem valaki eddig a fiukhoz vonzodott de modositas utan a lanyokhoz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 13:44
 1/6 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Egyrészt a homoszexualitás genetikai háttere elég vitatott terület, annyi mindenesetre bizonyos hogy a hatás (ha van egyáltalán) messze nem 100%-os. Másrészt a kifejlett emberi testet genetikai úton már nem tudod módosítani. Kivétel lehetnek az állandóan újratermelődő dolgok, mint a vérsejtek, esetleg a haj- és szőrszín, de pl. a magasságot, a csontváz vagy az agy szerkezetét már nem tudod módosítani, csak a következő generációban.
2021. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nem vagyok biológus, se orvos, de szerintem ahhoz, hogy egy kifejlett egyed génjeit átírd, akkor az összes létező sejtjében módosítani kéne a DNS-t. Ez meg kvázi lehetetlen szerintem.
2021. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Biztos van rá valamilyen megoldás, de a serdülőkor után ez már kialakult, gyakorlatilag nem lehet hozzányúlni.

Fiatal korban meg nem tudhatod, hogy kiből lesz az.

Tehát akkor kivel fogsz foglalkozni?

2021. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen megoldás?

Ezt már megírta egyszer valaki: mindenki kap egy olyat, hogy milyen nemű lesz, és ki után vágyakozik.

Akinél ez fordítva jött össze, azt is ki lehet majd javítani: AKKOR, ha már pontosan ismerjük az agy működését, és bele is tudunk szólni.

Na, ez nem holnap lesz.

2021. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
79%
A homoszexualitás épp olyan, mint az autizmus. Senki sem tudta még bebizonyítani az eredetét, de mindenkinek van egy jó összeesküvés-elmélete róla....
2021. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ha milliárdossá válnák milliókat adnék a homóság elleni szer kifejlesztésére! Az orvostudomány egyik legnehezebb kérdése ez! Sötétben tapogatóznak mert csak annyit tudni, hogy hormonzavar de egy ferde hajlamú férfi/nő szervezete ezt leszámítva egészséges mert minden vizsgálati eredmény jó. Tehát itt valamilyen hormonkezelésre lenne szükség.

Pedig mindenképpen természetellenes mert egy homo férfinak/leszbikus nőnek kihal a vére! És akkor még keresztényi szempontból is bűn!

2021. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!