Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan tanuljak MÉG eredményes...

Hogyan tanuljak MÉG eredményesebben?

Figyelt kérdés
Még eredményesebben és jobban szeretnék a suliban teljesíteni, tanácsot adjatok.
2021. ápr. 7. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Miket próbáltál eddig? Mit jelent a még eredményesebb? 3asról 5ösre vagy 5ösről dicséretesre?
2021. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 es tanuló vagyok és dicséretes szeretnék lenni. Tanultam már úgy hogy beosztottam az időmet, felmonftam amit megtanultam de semelyik sem működött.
2021. ápr. 7. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ami bevált az az, hogy másokat "tanítok". Átbeszéljük a barátnőmmel, ha valaki kihagy valamit akkor azt meg tudja említeni és tanulunk egymástól. De ha van olyan, aki egy tantárgyat nagyon szeretett (párom imádta anno a kémiát), megszoktam kérni őket, hogy meséljenek róla.

Utána olvasással is sokat lehet tanulni. Dokumentum filmek is rengeteg témában vannak.

Ha olyan akkor logikusan levezetve megtanulni. Persze ehhez kell megfelelő háttér ismeret. Tehát ne várd el magadtól, hogy megértsd az ottó motor működését, ha nem érted a fizikának azt az alapelvét.


Hanyadikos vagy és mit szeretnél tanulni?

2021. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már itt vagy a GyK-n, akkor javaslok valamit.

Regisztrálj egy másik névvel is, vagy kérd meg egy barátodat, regisztráljon neked.

Aztán amiről tanulni akarsz, arról felteszel egy kérdést, majd megpróbálsz rá a másik neveden válaszolni.

Ne röhögj, ehhez - feltéve, ha igyekezni szoktál jó válaszokat adni - egy csomó mindennek utána kell nézni.

Végül a többiek válaszából is tanulhatsz, akár jókat írnak, akár rosszakat, mert akkor már tudni fogod a különbséget.

2021. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Csak egyféleképpen lehet. Megértéssel. Tehát ha valamit elolvastál, mondd el a lényegét a saját szavaiddal. Amíg ez nem sikerül, nem növelhető az "eredményesség".
2021. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!