Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mit jelent az,hogy neurális...

Mit jelent az,hogy neurális kódolás?

Figyelt kérdés

Tehát,mi az,hogy neurális kódolás? Mi történik ilyenkor?


A kérdést ez a cikk inditatta


[link]


2020. okt. 29. 15:01
 1/1 Tak ***** válasza:
65%

Szerezd meg a könyvét,szinte egy élet munkája...


„Célom az volt, hogy az agyi ritmusokkal kapcsolatos tudásanyagot egyszerűsítve mutassam be az érdeklődők számára. Meglepő módon az idegtudomány sokáig elhanyagolta az agyi ritmusokat, mintha azok csupán melléktermékek volnának. Ám kutatásaim során bárhova néztem az agyban, és akárhány működést próbáltam megérteni, mindig oszcillációkba (hullámzásokba) ütköztem. Kiderült, hogy ezek az idegsejt-szerveződés összes szintjét áthatják, sőt, az összes idegsejt alapértelmezett üzemmódja az oszcilláció." – írja Buzsáki György az Agy ritmusai című könyvében.


A"kódolás"több szintű és irányú,nem könnyű megérteni,ezért ha az alapokkal elcsúszol,viszi az egész témát.

2020. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!