Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha egy kérdés-válasz típusú...

Ha egy kérdés-válasz típusú oldalon feltesznek egy olyan kérdést amire nem tudja senki a választ, akkor az egy időutazó kérdése?

Figyelt kérdés
Erről szólnak a Quora, Medium stb. oldalak, hogy megtalálják az "Egyetlent", aki időutazott hogy változtasson a múlton (kérdőjel)

2020. okt. 26. 20:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy tudja a választ, csak a kérdést tudja. Például ha később fel fognak fedezni valamit és ő erre kérdez rá a múltban.


Miért kérdezne bármit, ha tudja rá a választ?

Ezt feltételezzük, hogy csak olyat kérdez, amire nem tudja a választ.

2020. okt. 27. 21:38
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Na akkor ennek fenyeben felteszem az ujabb kerdest:

Mikor fogunk eloszor kapcsolatba lepni idegen civilizacioval? Erre meg en sem tudom a valaszt. Akkor en most idoutazo vagyok?

2020. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Mondom sokadszor, hogy magadnak nem teszel fel kérdést!


Tehát ne gyertek azzal, hogy "felteszek egy kérdést és nem tudom rá a választ", mert ez logikus, hogy nem tudod, ezért tetted fel MÁSOKNAK a kérdést.



Lehet úgy kell feltenni a kérdést, ha egy kérdező olyan kérdést tesz fel, amiben van olyan információ, amiről még senki nem hallott, akkor az az illető időutazó?



A válasz pedig egyértelműen IGEN. (Természetesen csak szerintem és tévedhetek.)


A válasz logikája pedig az, hogy minden információ, már meglévő információból épül fel. (ami mesterséges, tehát emberalkotta vagy ember által megismert, pl. Világegyetem objektumai)


Tehát nem fordulhat elő az, hogy olyan kérdést tegyen fel valaki, amiről még soha senki nem hallott.

2020. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
kérdező voltam...
2020. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!