Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha egy kérdés-válasz típusú...

Ha egy kérdés-válasz típusú oldalon feltesznek egy olyan kérdést amire nem tudja senki a választ, akkor az egy időutazó kérdése?

Figyelt kérdés
Erről szólnak a Quora, Medium stb. oldalak, hogy megtalálják az "Egyetlent", aki időutazott hogy változtasson a múlton (kérdőjel)

2020. okt. 26. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tortem eloszor csontomat? Erre a kerdesre kizarolag en tudom a valaszt, rajtam kivul senki mas. Akkor en most idoutazo vagyok?
2020. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mivel feltételezhető, hogy nem magának teszi fel az ember a kérdést, ezért az ilyen "frappáns"-nak tűnő válasz nem megfelelő.
2020. okt. 26. 21:05
 3/14 sadam87 ***** válasza:
79%
Nem.
2020. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Mikor törtem el először egy csontomat? Nem magamnak teszem fel a kérdést, fiacskám, hanem minden egyes embernek a bolygón:)

Egyébként ne fáradj, tudjuk hogy csak trollkodni akarsz egy sort.

2020. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#2, igen, ezt a kerdest valoban neked tettem fel, meg barki masnak. Magamnak minek tennem fel? En tudom a valaszt :)
2020. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Te magad definiáltad a kérdésedben, hogy ki az időutazó, tehát teljesen jogos az #1-es válasza. Tudományok témakörben önkényesen elutasítani érveket nem megfelelő.
2020. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nem érted logikailag szerintem.

Ha csak te tudod a választ arra, hogy mikor törted el a csontodat, eltörted-e egyáltalán bármikor, akkor magadnak tetted fel a kérdést, mert csak te tudod megválaszolni.


A kérdés gondolom arra vonatkozik, hogy ha olyan információ birtokában valaki, ami visszautazva az időben még nem létezett, akkor logikusan csak úgy kerülhetett be a kérdező tudatába az a gondolat, hogy valahol már hallotta, vagy - és ezt figyeld - ő maga találta ki, aki viszont nem tesz fel magánk kérdést, mert tudja ráa választ.


Tehát a tudomány kategóriában megmondani, hogy a kérdező önkényes-e vagy sem, psután önkányesen arra alapozva, hogy te eldöntötted, hogy okosabbnak gondolod magadat, szerintem ... hát hogy is mondjam eléggé önkényes.

2020. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Wadmalac ***** válasza:
67%

Kismillió olyan kérdést lehet feltenni, amire senki sem tudja a helyes választ.



Ha megkérdezem, hogy mi lesz a lottó öt nyerőszáma az elkövetkező mondjuk három-négy heti húzásokon és valaki azt megmondja előre helyesen, akkor az jó eséllyel időutazó vagy minimum jövőbelátó.

De tutira milliomos.

:D

2020. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Most azt mondtad, hogy "Ha megkérdezem,...", majd folytatod, hogy "...valaki megmondja előre helyesen..."


érted, hogy hol a logikai bukfenc a mondatodban.

2020. okt. 27. 07:55
 10/14 Wadmalac ***** válasza:
66%

Nem, nem értem.

Semmiféle logikai bukfencet nem látok.


Ha jövőből jött időutazó, akkor jövőre vonatkozó kérdésekre tud helyes válaszokat adni.

Most irreleváns, hogy ő maga kérdez-e olyat, amire csak ő tudja a választ.



Nem tudom, te milyen kérdésre gondoltál, csak példa jelleggel.

"Srácok, nem tudjátok, hol találok dilítiumot? Bexart a WARP-hajtőművem".

2020. okt. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!