Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Földünk több millió éves vagy...

Alex22 kérdése:

Földünk több millió éves vagy pár ezer éves?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 20:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hát ekkora baromságot is rég láttam :_)
2010. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező!

Örülök, hogy te még tudsz gondolkodni - de sajnos ezzel a videóval megvezettek.


Már sokan, sokféleképpen leírták, hogy a tudomány milyen bizonyítékok alapján biztos a 4.5 milliárd évben: és ezek a bizonyítékok mind ugyanazt mutatják, úgyhogy ilyen durva hazugságoknak, ami a videóban van, nem kell felülni.


Viszont senki sem írta le, honnan van a 6000 év?

Ezt "értelmes" emberek a Bibliából számolták ki - méghozzá Jézus mérföldes családfájából (ami amúgy ex has készült, de ez miért is lenne érdekes? Ne törődjünk vele)...

Tehát valami "értelmes" ember 30 évet vett egy emberöltőnek, aztán végigszámolta ezt a családfát. Így jött ki a 4000 év. Ahol a Biblia konkrétan leírta valakinek a korát, ott azzal számolt - nem törődve azzal, hogy Noé és Ádám nem élhetettt 600 vagy 1000 évig.


Csak arra nem gondolt, hogy ez nem a valóságos idő és nem a valóságos családfa - hanem legjobb esetben is csak az az idő, amíg az emberek már tudtak írni és nyilvántartották a családfákat is.


De tedd a szívedre a kezed: TE mennyi ősödet ismered? A nagyszüleidet még valószínű. Kik a dédszüleid? És az ükszülők? És azelőtt kik voltak az őseid?

És ez még nem volt 5 nemzedék!

Gondolod, hogy a Biblia korában képesek voltak 4000 évre visszakövetni egy családfát?

Dehogy voltak. Szépen behasalták az egészet: ez abból is látszik, hogy először József családfája "készült el" - aztán rájöttek, hogy ugye nem ő az apa!

Utána "készült el" Mária családfája is.

2010. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Végignéztem a videót...


Konkrétan miféle bizonyíték győzött meg téged? Mert én egy darab bizonyíték értékű állítást sem hallottam azon a tömérdek baromságon és pontatlanságon kívül, amit a fickó összehordott...

2010. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most ajánlom hogy olvass utána a szakirodalomnak is. Mert amit ezek a "tudósok" mondanak nem ugyan az mint amit a tudomány valódi képviselői állítanak. Téged becsaptak és megvezettek.
2010. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

a 2. oldaltól nem olvastam tovább!

amit írtál arról az idióta orvosról meg az elméleteiről én majd belehaltam hogy hogy lehet ilyen embernek diplomája!

igaz hogy a föld fiatal!

nagyon fiatal, de a maga 4.5 milliárdos évével!

hogy lehetne 6000 éves a föld?

az a h*lye orvos azt hiszi hogy idejön és az elméleteivel megcáfolja mind azt amit a csillagászok, geológusok és minden tudós több száz éve felfedezett!

ha 6000 éve született volna a föld akkor itt még szálna a levegőben a szén-dioxid, 90-100 fok lenne a föld minden pontján és életnek semmi jele nem lenne!

istenem!

hogy lehet ilyen ökörségeket kitalálni!

2010. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
na ekkora baromságot még nem halottam inkább hiszek az igazi tudósoknak
2010. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!