Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Földünk több millió éves vagy...

Alex22 kérdése:

Földünk több millió éves vagy pár ezer éves?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 20:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
5770 :D Na jó, inkább olyan 4,5 milliárd körül van :)
2010. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
ma 21:29: Azt hiszem h ez már nem a tudomány kategóriába tartozik, szal a hülyeséget pls ne itt terjeszd!
2010. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Ezekkel a bibliai marhaságokkal tényleg topikot tévesztett itt pár ember.... Amúgy azt magyarázzátok már meg kedves valláskárosultak, hogy hogyan lehet szerintetek a Föld csak hatezer éves, mikor olyan izotópok még mindig jelen vannak, amiknek a felezési ideje több száz millió év, hmmm? Sőt, még egyes fák is tovább élnek hatezer évnél. Vagy Isten ezeket is mind meghamisította, csak azért hogy átb*assza a tudósok fejét? Hát persze...
2010. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%

Előző:


Mindenre ugyanaz a válasz: Isten fogta a dínócsontokat (amiket eleve csontnak teremtett), benne a megfelelő arányú C13 izotópokkal, és beásta a földbe. Fogta az uránizotópokat és megfelelő mennyiségű ólom, illetve tórium (stb) atommagokkal elkeverte és rétegezte, hogy próbára tegye az emberiséget. Hogy miért? Csak. Mert megteheti, mert mindenható.


Hiába tökéletesen értelmetlen az egész, miután nem kell predikciókat tenni, csak visszafelé megyarázni az aduász "mindenható" szóval, így értelmetlen őket győzködni.

2010. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Szerintem a Föld több mint 6000 éves.

Én egy keresztény vagyok és nem rég abba hittem, hogy nagy robbanás által jött létre a világ a nagy semmiből véletlenül több milliárd évvel ezelőtt, hittem, hogy dinaszaruoszok több millió évvel ezelőtt léteztek, de nem hiszem, hogy mi a majmoktól származunk. Pár hónappal ezelőtt ebbe hittem, addig, amíg utána néztem a neten. Azért mert meg akartam tudni miért mondják többen, hogy bolygónk több ezer éves.

Nos pár bizonyítékot amit találtam be rakok:

EZEN A LINKEN: [link]

EGY OLYAN ELŐADÁST TALÁLTOK, AMIN EGY ÜRGE (DR. KENT HOVIND) SZERINT A BOLYGÓNK NEM TÖBB MILLIÓ ÉVES, HANEM SZÓ SZERINT 6000 ÉVES. MÉG AZZAL IS FOGLALKOZIK, HOGY MEGMUTASSA MIKBEN TÉVED AZ EVOLÚCIÓ ELMÉLETE.

Amikor elsőnek néztem az előadást már az elején kikapcsoltam, mert az ürge Istenről, Jézusról és a billiáról magyaráz, de azt mondja, hogy a biblia tudományosan bizonyítja, hogy a Mindenható Isten teremtette a világot 6000 évvel ezelőtt. Megpróbáltam még ötször belenézni, de mindig az elején kikapcsoltam, mert nem bírtam az ürge papolását. De mégis 6 -jára végignéztem, összeszedtem erőmet, hogy engem érdekel az, hogy miért 6000 éves, amikor első bizonyítékot felmutatta, már érdekelt a dolog és megérte, hihetetlen bizonyítékokat mutat fel, hogy a bolygónk nagyon fiatal. Lehet, hogy ti is így fogtok reagálni. Ha tényleg érdekel, akkor ha végignéztétek csak akkor ítéljétek el ezt az infót. Még 2 előadását ide rakom és ebben is igen érdekes bizonyítékok vannak:

[link] Ebben megmutassa, hogy lehetséges -e, hogy őseink több száz évig éltek, vagy régen tényleg óriások éltek a földünkön és legfőbbképpen bizonyítékokat mutat arra nézve, hogy nem a majmoktól származunk stb.

[link] itt is érdekes dolgokról és bizonyítékokról beszél.


EZEN A LINKEN: [link] EGY TUDOMÁNYOS DOKUMENTUMFILMET TALÁLTOK CÍM:A föld fiatal kora.

Ebben egy tudós(aki nem keresztény) próbálja be bizonyítani bizonyítékaival, hogy a Föld nagyon fiatal, bizonyítékai vannak arra, hogy tényleg létezett egy özönvíz, meg több mindenről.. Ez is nagyon érdekes.


Ha benneteket tényleg érdekel és kíváncsiak vagytok ajánlom nézzétek meg az infókat, mert már én másképp látom a világot. És örülök, hogy tudom az igazságot.


"És megismeritek az igazságot, és az igazság szabadokká tesz titeket." (János 8:32)./Jézus mondta/

2010. júl. 28. 12:16
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Aranykulcsocska díj ... Köszönjük, de a tudomány témakörben nem várunk további marhaságokat ...


Nem is értem miért itt veted fel a dolgot? Ezotériában még melléd is állnak majd ...sok "sikert"

2010. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
6000? Kereken? És tavaly is kereken 6000 volt? Nem tudom, mikor íródott a biblia. (gáz), de ha egyszer abban írnak, hogy 6K, akkor az íródása utáni időt is hozzá kellene adni...
2010. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Várhatóan hány percnél fogok megvilágosodni? Ez az arc egy végtelenül unalmas, idióta, idegesítő asshole face.

Sejtem. Sosem fogok ettől én megvilágosodni X_X

2010. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%

Idézek belőleXD

"... a termodinamika első törvénye, hogy energiát teremteni nem lehet. De ha az anyagot nem lehet teremteni, mért van itt ez az asztal?

Mért is? Mert isten megteremtette XO"

Gratuláció.

2010. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"te csak egy állat vagy, és az ősöd a giliszta..."

CSAK egy állat.

Az állatok ezerszer többet érnek és többet érdemelnek, mint egy ember. Mert nem emelik magukat a természet fölé, nem igázzák le önkényesen, nem teszik tönkre és nem pusztítják el. Nem dobálnak égő petárdákat kukákba, nem "fejtenek ki erőt" japán városokra Pearl Harboron túl (egy keresztény senki rasszista hozzáállása, gratulálok), és nem hordanak rohadtdrága öltönyöket, hogy aztán megkritizáljanak egy könyvet, ami miatt ki kellett vágni egy fát.


Alázatot emberek!

... de hogy ez a pali tényleg egy assface... gratulálok, ez a videó maga a méreg. Ez az undorító hozzáállás kiírtja a lelkemet.

2010. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!