Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ti hányszor láttatok eddig...

Ti hányszor láttatok eddig napfogyatkozást szabad szemmel?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 11:03
1 2
 11/14 Alex Fly ***** válasza:
@9: 10 éves korban az ember elég marha ahhoz, hogy megnézze. És a felkelő Nap fényét eléggé megszűri a légkör ahhoz, hogy ne okozzon gondot.
2020. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én láttam 1999-ben. 5 éves voltam akkor és ha jól emlékszem csak egy olyan szemüveg volt ezért én egy darabig szabad szemmel néztem aztán a védő szemüveggel. A legközelebbit ami 2081-ben lesz azt is szeretném megnézni, akkor leszek 87 éves ha eljutok odáig. :D Amúgy 99-ben elég sokáig néztem szabad szemmel a napfogyatkozást de az égvilágon nem történt semmi. Az olyan apró betüket is eltudom olvasni amit más még szemüveggel is alig tud elolvasni. Egyszer Általános iskolában az iskola orvosi vizsgálaton azt mondták a jobb szememre látáscsökkenést tapasztaltak következő évben azt mondták,hogy a bal szememnél van látáscsökkenés és nagy a valószínűsége,hogy szemüveges leszek. Édesanyám el is vitt a kórházba a szemészetre ott elég alaposan megvizsgálták a szememet és azt mondták,hogy ilyen tökéletes látása nem mindenkinek van.
2020. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyszer.
2020. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kétszer.A teljeset 1999-ben, és utána egy részlegeset egy napfelkeltekor.
2020. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!