Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen CAM programmal tudok...

Milyen CAM programmal tudok általános kontúrra szerszámpályát tervezni?

Figyelt kérdés

[link]


2:20-tól láthatóhoz, hasonló típusú kontúrt szertnék

simítani, de sem az Inventor HSM, sem Fusion nem támogatja, ami szerintem vicc kategória. Tudnátok ajánlani valami trükköt esetleg vagy egy normális CAM programot amivel ezt meg tudnám csinálni?


A konkrét feladat ez lenne:


[link]


látható, hogy a szerszámpályákat itt egyenesekből teszi össze, figyelmen kívül hagyva a ráiuszt



2019. dec. 7. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden CAD programmal lehet pályát generálni egy általános kontúrhoz, hiszen ez a feladatuk.

Ami pedig a szerszámpálya egyenesekből összetevését illeti; ha a szerszámnak nem kisebb a csúcssugara mint a saroban megmunkálandó rádiusz, akkor bizony ott csak egyenes mozgás lesz.

2019. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is azt hittem, de mivel már semmilyen trükkel sem sikerült, ezért már kezdtem gyanakodni.


Itt írják, hogy nem támogatott:


[link]

2019. dec. 8. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott csak annyit írnak, hogy a G70, G71 és G72 ciklusokat nem lehet használni.
2019. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!