Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire álszent mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tpanna00 kérdése:

Miért ennyire álszent mindenki az interneten ismerkedési tanácsok adásakor? 18/L

Figyelt kérdés

Inkább csak olvasója vagyok az oldalnak és ritkán kommentelek és még ritkábban teszek ki kérdést, viszont ami itt ebben a "Tini párkapcsolatok" témában megy az egyszerűen borzalmas. Nem csak az emberek akik itt vannak hanem amit írnak!

Az a sok álszentség és kamu tanácsok :D Annyira el vagytok szeparálódva a való élettől, hogy az egyszerűen már félelmetes. Tipikusan mikor az egész életedet internet élőt töltöd és azt sem tudod mit folyik a világban de közben arról adsz tanácsokat mit és hogyan csinálj a külvilágban. Kicsit paradox olyan emberek olyan felületen adnak tanácsot amit eleve olyan emberek látnak és válaszolnak meg akik vagy ugyan ilyen helyzetben vannak és fogalmuk sincs! :D (kivételek mindig vannak de egy kezemen meg tudom számolni hány értelmes kommentet és kérdést olvastam amire én is azt mondtam "Na, ezért érdemes volt feljönni")

Akkor egy kicsit példálózva is menjünk bele. Mondjuk a hol ismerkedjek, csúnya vagyok, soha nem lesz vagy volt barátom/barátnőm, kapcsolatot akarok, nem létezik normális ember mert mindenki csak AZT akarja stb.

??? Emberek ez most komoly? És ezek még csak kb az utolsó 1 nap kérdései? :D De a kommentek sem semmik, mikor az álszent kamu alfa hímek megjelennek és tömik a fejüket hülyeséggel... Nem számít a külső, csak a belső ne legyünk már ENNYIRE álszentek... Mindenkinek számít csak nem mondja ki, minek hazudtok saját magatoknak? Aztán ott van még ez a magasságos problémák... Ezzel is saját magatoknak hazudtok, mindenki azt hangoztatja, hogy nem számít a magasság... Kérlek... Hogy az istenbe ne számítana? Mindenkinek számít és minden nő imádja ha magas a barátja, egyfajta biztonságérzet, ösztönös. Persze ha valaki csak a fiú barátom akkor valóban ezek nem mérvadóak hogy hogyan néz ki vagy milyen magas, kutyát sem érdekli de itt mindenki egy kapcsolat után sír. Egy kapcsolat kialakulásához a SZERELEMHEZ kell a vonzalom és, hogy minden szempontban tökéletes a NAGY Ő legyen!

Ha valaki túl sok időt töltene ennek a topicnak az olvasásával akkor az valami agy mosott zombihoz hasonlítana akinek teljesen más képe van a világról mint amit ő hisz és olvasott. Van dolgok amiket nem lehet interneten keresztül elsajátítani vagy megszerezni.

Megismétlem, hogy tisztelet a kivételnek de csekély számban láttam értelmes embert. Lehet nem fog sok embernek ez tetszeni mert már annyira a hatása alatt vannak ennek az oldalnak, hogy nem képesek tisztán látni. Csak gondolkodjatok el ezen, vagy, hogy miért vagytok itt és kommenteltek/raktok ki kérdést. Mert igaziból semmi pozitív nem jut eszembe. A ti érdeketeket szerzetném védeni és hogy az életetek előre fele menjen.

18/L



2019. márc. 9. 15:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
64%
Összességében ez a kérdés sem különb, mint az általad tárgyalt és fikázott kérdések és válaszaik.
2019. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

De jó, hogy jobban tudjátok mit hogyan értettem mikor a kérdést írtam :))

Inkább nem hozza a színvonalat, itt senki nem talál párt és én sem lány létemre nem vagyok érzelmileg labilis, nem gondolom magamat csúnyának és járok bulizni :O Nem is vagyok ide való :O Barinőmet is leszoktatom erről mert vicc ez az egész...

Sok sikert nektek alfa hímek ;)

2019. márc. 9. 23:16
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
Be kell vallani igaza van a kérdezőnek. Még a vak is látja mik mennek itt és milyen kérdések és emberek vannak itt nap mint nap. Saját magatoknak hazudtok ha hitegetitek saját magatokat ennek ellentettjéről.
2019. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
59%

Vannak idióták, ezt én nem állítom, de közel sem az összes. Ne általánosítsunk már.


Vegyük pl. a "mit gondoltok a ducibb lányokról?" kérdéseket. Na, attól még, hogy valaki azt írja, hogy őt nem zavarná, még simán meglehet, hogy komolyan is gondolja és nem csak nyalizik.


Nem az összes ember álszent itt. Te pedig kérdező, azt a vannak kivételeket arra értetted, aki számodra a helyes választ írta, vagyis aki megmondta őszintén, hogy neki nem kellene ducibb lány. Ne próbáld védeni magad.

2019. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Az oldal felhasználói azt mondják, ami hirtelen eszükbe jut, vagy amire vágynak ők maguk is. Nem minden fedi teljesen a valóságot, de a cyber-világ már csak ilyen.


Pontozás meg azért van, mert az oldal profitorientált, fontos, hogy minél több ember minél többet lógjon az oldalon, és a szavazatok erősítik a függőséget. A szolgáltató konkrétan leszarja, hogy kicsit torz ez az egész. Konkrétan a pontozásért is jár pont, és nem is akárhogy: ha úgy szavazol, ahogy a többség, akkor több pontot kapsz, mintha ellenkezőleg. Vagyis ez is beleszámít a százalékodba, vagy legalábbis a kategóriában megjelenő pontjaidnál. Ott a kérdésre is adnak pontot, a válaszra is adnak pontot. Hogy ezek a pontok konkrétan mire jók, a függőség erősítésén kívül, nem tudom.


Másik torzító dolog, hogy nem lehet módosítani a szavazatot. Szóval ha véletlenül mellényomtam, vagy később rájövök, hogy félreértettem, és mégis hasznos, vagy fordítva, akkor ez van.

2019. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Evolúció,hogy mindig azt keressük,aki tetszik nekünk. Ez mindig is így volt. Vannak felszínes,és vannak nem felszínes emberek. Valakinek az értékrendje a külső,valakinek a belső,de nem mindenkinek! Ez a lényeg. Nem kell általánosítani.
2019. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!