Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire álszent mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tpanna00 kérdése:

Miért ennyire álszent mindenki az interneten ismerkedési tanácsok adásakor? 18/L

Figyelt kérdés

Inkább csak olvasója vagyok az oldalnak és ritkán kommentelek és még ritkábban teszek ki kérdést, viszont ami itt ebben a "Tini párkapcsolatok" témában megy az egyszerűen borzalmas. Nem csak az emberek akik itt vannak hanem amit írnak!

Az a sok álszentség és kamu tanácsok :D Annyira el vagytok szeparálódva a való élettől, hogy az egyszerűen már félelmetes. Tipikusan mikor az egész életedet internet élőt töltöd és azt sem tudod mit folyik a világban de közben arról adsz tanácsokat mit és hogyan csinálj a külvilágban. Kicsit paradox olyan emberek olyan felületen adnak tanácsot amit eleve olyan emberek látnak és válaszolnak meg akik vagy ugyan ilyen helyzetben vannak és fogalmuk sincs! :D (kivételek mindig vannak de egy kezemen meg tudom számolni hány értelmes kommentet és kérdést olvastam amire én is azt mondtam "Na, ezért érdemes volt feljönni")

Akkor egy kicsit példálózva is menjünk bele. Mondjuk a hol ismerkedjek, csúnya vagyok, soha nem lesz vagy volt barátom/barátnőm, kapcsolatot akarok, nem létezik normális ember mert mindenki csak AZT akarja stb.

??? Emberek ez most komoly? És ezek még csak kb az utolsó 1 nap kérdései? :D De a kommentek sem semmik, mikor az álszent kamu alfa hímek megjelennek és tömik a fejüket hülyeséggel... Nem számít a külső, csak a belső ne legyünk már ENNYIRE álszentek... Mindenkinek számít csak nem mondja ki, minek hazudtok saját magatoknak? Aztán ott van még ez a magasságos problémák... Ezzel is saját magatoknak hazudtok, mindenki azt hangoztatja, hogy nem számít a magasság... Kérlek... Hogy az istenbe ne számítana? Mindenkinek számít és minden nő imádja ha magas a barátja, egyfajta biztonságérzet, ösztönös. Persze ha valaki csak a fiú barátom akkor valóban ezek nem mérvadóak hogy hogyan néz ki vagy milyen magas, kutyát sem érdekli de itt mindenki egy kapcsolat után sír. Egy kapcsolat kialakulásához a SZERELEMHEZ kell a vonzalom és, hogy minden szempontban tökéletes a NAGY Ő legyen!

Ha valaki túl sok időt töltene ennek a topicnak az olvasásával akkor az valami agy mosott zombihoz hasonlítana akinek teljesen más képe van a világról mint amit ő hisz és olvasott. Van dolgok amiket nem lehet interneten keresztül elsajátítani vagy megszerezni.

Megismétlem, hogy tisztelet a kivételnek de csekély számban láttam értelmes embert. Lehet nem fog sok embernek ez tetszeni mert már annyira a hatása alatt vannak ennek az oldalnak, hogy nem képesek tisztán látni. Csak gondolkodjatok el ezen, vagy, hogy miért vagytok itt és kommenteltek/raktok ki kérdést. Mert igaziból semmi pozitív nem jut eszembe. A ti érdeketeket szerzetném védeni és hogy az életetek előre fele menjen.

18/L



2019. márc. 9. 15:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nem-e? Én olvasom már egy ideje ezt a topicot csak most háborodtam fel. És pont ez az, ezt a valóság mondja!Mert általában senki sem járna egy egy fejjel kiesebb sráccal! Itt meg mindenki mondogatja jaj nem számít, az erős szerelem legyőz mindent stb. Mikor ezt mindenki tudja hazugság.

Az a bizonyos szint a vonzalom! Attól, hogy megfürdök minden nap nem leszek szép és vonzó :D Szóval te is álszent vagy ha ezt gondolod :) Tehát a vonzalom egy ember iránt csak a lakosság 20%-nak adatik meg? Szerintem ez egyáltalán nem igaz.

Pedig rengetegen csinálják, higgy nekem, azt mondják amit hallani akarsz és nem az igazságot, és ebből nem fogsz tanulni és előre haladni az életben!


Igen és ez hogy jön ide? Oda írtam tisztelet a kivételnek. Most belekötsz, hogy vannak akik alacsony csúnya srácot akarnak? Egészségükre. De én általánosságban beszéltem. Amit mindenki gondol!

Komolyan nem értelek téged, oké igen, tudom :D Relatív ez alap, ami másnak szemét lehet valakinek kincs :D Azt hiszed most feltaláltad a spanyol viaszt mert a nők lapján ezt olvastad? :D Nem értem hogy kapcsolódik ez ide :D

Na a 20 éves oktat ki engem és lekislányoz, jól van apa fáradjon át a felnőtt topicba köszönöm ;)


Meg ezek a hogyan menjek oda kérdések is... A kommentek alatta a kedvencem mert a kommentelők 5%-a talán tényleg próbálta és oda is ment VALAHA :D De úgy mondják, hogy ők nagyon szeretnék meg fúú minden vágyuk, mikor valóságban megtörténik kicsit másképpen reagálunk :) De ez természetes. Aki tudja miről beszélek az tudja ;)

2019. márc. 9. 19:02
 12/26 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nagyon felszínes vagy. Hány % a top kategória a nőknél és a férfiaknál? 10-20%, Akkor a többi 80-90%-nak ne legyen párja? A magasság dolgot is tudatosan kisarkítottad, eltorzitottad.

2019. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

A világ felszínes nem csak én! Ez a szörnyű valóság, sajnálom, hogy rajtam keresztül kell szembesülnötök :(

És nem is igazságos. Szóval ne engem utáljatok. Ez ilyen!

Csak nem szeretném, hogy álomvilágban éljetek. Jár mindenkinem az igazság.


Nagyon nem értetted meg amit írtam kedves válaszoló :D Azt írtad ha mindenki a szőke herceget várja (ami nem igaz csak mindenkinek van egy alap követelménye) akkor a lakosság 80%a egyedül lenne. De ez eleve nem igaz és erre azt írtam, hogy a vonzalom szerintem nem csak ennél a 20%nál jelenezik. Egyáltalán nem ilyenek ez a valóságban :D Nem tudom ezeket honnan vetted :D

2019. márc. 9. 19:46
 14/26 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te csak provokálni akarod az embereket. Erről van itt szó. Ez egy provokatív kérdés.
2019. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Vannak akik már annyira hatalmuk alá vett az oldal, hogy még azt az embert is leszólják és bántják aki segíteni akar nektek :(

Kicsit a megszálltság jelei...

2019. márc. 9. 20:19
 16/26 anonim ***** válasza:

Mi ebben a segítség? :'D


Tök hülyeségeket beszélsz.


Egyrészt, hol írtál olyat, hogy vannak kivételek? Én nem látom?


Ja de, valóban írtál olyat, csak hogy azt marhára nem úgy értetted.

2019. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, ahogy védeni próbálod magad, az elég nevetséges
2019. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

De úgy értettem wtf

Sajnálom ha nem jutott el hozzád a kérdés mondanivalója :(

Az álló fába is beleköttök :D Na erről beszélek, ez a mentalitás ami itt van borzalmas!

2019. márc. 9. 21:52
 19/26 anonim ***** válasza:

"kivételek mindig vannak de egy kezemen meg tudom számolni hány értelmes kommentet és kérdést olvastam amire én is azt mondtam "Na, ezért érdemes volt feljönni")


Nem, kérem szépen, ezt te még azóta sem úgy értetted...

2019. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Megismétlem, hogy tisztelet a kivételnek de csekély számban láttam értelmes embert."


Ahogy ezt sem.

2019. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!