Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem soha nem lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha nem lesz senkim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) 16 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom,pedig már annyira szeretnék én is szerelmes lenni:( Azok a fiuk akik nekem tetszenek le se szarnak engem.. Már egy éve középsuliba járok,ahol kérdezték a lány oszt.társaim az elején hogy van barátom? Olyan ciki volt azt mondani hogy nem,mikor ők már az “exeik”ről beszélgetnek. Volt 1-2 fiú aki érdeklődött irántam,de nem fogott meg egyik se. Lehet kissé válogatós is vagyok,vagy nem tudom már mit mondjak. Szerintetek ez normális? Nyugtassatok meg hogy még van így rajtam kívül valaki

2018. nov. 15. 19:30
 1/9 DollarDog ***** válasza:
100%
Teljesen normális ez. Az a ciki inkabb hogy ők az exeikről beszélgetnek, hisz ez azt tükrözi hogy senki mellett nem maradnak meg sokáig. Na az a gáz, nem az hogy neked nem volt senkid. Inkább várj amig megérkezik az igazi az életedbe, aki nem hagy el, aki utan nem azt fogod megbeszelni a többi lánnyal hogy hány exed volt. Nem kell semmit elkapkodni, minden jön amikor jönnie kell😉
2018. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, én jelenleg 17 éves vagyok, és nem volt még barátom, bár most úgy érzem, hogy van egy srác, akivel nagyon alakulnak a dolgok, de nem kiabálok el semmit. A lényeg, hogy én sem voltam kapcsolatban elég hosszú ideig (most sem vagyok, csak nem tudni, mit hoz a sors), és a környezetemben is tudnék nem egy hasonló embert felhozni példaként, szóval ne aggódj. Nem kell siettetni, hidd el! Majd jön magától minden.
2018. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
18 éves létemre most volt az első komoly kapcsolatom, de sose éreztem magam emiatt hátrányban fiatalabb koromban. Nem ciki, inkább legyél büszke rá, 16 évesen exekről beszélni szerintem gáz. Ennyi idősen tényleg nem ez a legfontosabb, de ha rágörcsölsz akkor még rosszabb lesz, engedd el a témát, a nagy szerelem valószínűleg amúgy is váratlanul fog betoppanni az életedbe.
2018. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban az a normális ami nem normális. Ha nem érzed magad normálisnak az teljesen rendben van. Az, hogy válogatós vagy csak azt jelenti, hogy nem elegszel meg akárkivel és elvársz valamit a fiútól. Lehet később lesz barátod, de az olyan lessz akit szívből akarsz és többet jelent neked mint akivel csak azért jönnél össze, mert "KELL". Nem vagyunk egyformák, én sem tudnék összejönni akárkivel csak úgy és nem is érzem magam szarul ezért. Ez csak úgy jön az életetbe és főleg akkor mikor nem is számítasz rá.
2018. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lassan 18 vagyok és jelenleg van a második barátom úgy, hogy a legelső barátom, csak ki akart használni én pedig naiv voltam, de most megtaláltam, aki mellett jól érzem magam és bátran ki merem jelenteni, hogy szerelmes vagyok:) csókon kívül semmi több nem volt még, szóval ne aggódj! Szerintem elegen vagyunk, akik hasonló cipőben járunk.
2018. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lesz barátod, csak még várni kell.

Egyik ismerősöm mindig azt mondja hogy “várt lány várat kap”

Hidd el, megéri várni, nem kell elkapkodni semmit... Idővel pedig megérkezik a várva várt srác :)

De tény hogy nem szabad túl válogatósnak lenni! És sokszor olyannak is esélyt kell adni, aki elsőre nem épp bejövős.


Nekem egy hónappal a 19. szülinapom előtt lett barátom, szóval én tudom milyen rossz várni... de megéri!


Ismerkedj, regisztrálj társkeresőre, járj el otthonról.. máshogy nem megy:)


Hajrá és kitartást!😊

2018. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első 6 választ olvastam. Mindegyiknek ment a zöld kéz. Ők is fiatalok, akárcsak Te.

Most viszont közel a 80-hoz, férfiként azt írom, Neked, hogy hallgass az első hat tanácsára. Fiatal lány kolléganőimtől hallottam egyszer, hogy sok fiatal lány (gondolom,hogy fiú is!) csupán kérkedik és nem mond igazat, amikor exekről áradozik! Ezzel akar tekintélyt kivívni magának a többiek előtt! Ne siettesd! Rád is vár a szerencse a társkeresésben. Ne húzódj oldalra, légy a társaid között, ne hazudj a nem létező exeidről. Nem minden fiú szereti a szájhős leányokat, mert tudják, hogy a képzelet a házasságban valósággá válhat... És - kinek kell egy ilyen feleség? Sok szerencsét!

2018. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, 18 eves vagyok, soha nem volt senkim, pedig allitolag jol nezek ki es az alakommal sincsen baj :D ugyhogy ne parazz
2018. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,mindegyik nagyon hasznos és megnyugtató :)
2018. nov. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!