Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti szakítanátok ezért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért a párotokkal?

Figyelt kérdés
13-15 éves korom között voltak depressziós epizódjaim és ezeknek sajnos a mai napig meg van a nyoma (hegként). A derpesszió azóta teljesen elmúlt,és már a vagdosásról is leszoktam. Elhagynátok valakit a vagdosási hegek miatt?

2018. aug. 5. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
A hegek mutatják meg, hogy volt egy nagyon mély pont az életedben de kimásztál belőle mert erős voltál!! Szóval nem, nem szakítanék, sőt büszke lennék rá, hogy milyen erős volt!!
2018. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan úgy tetszenél :)
2018. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem hagynám el :) Van is a páromnak egyébként, szívem szakad meg, hogy szenvednie kellett, de hogy elhagyjam? Soha :)
2018. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy egyáltalán miért kéne, hogy ez megforduljon a fejemben?

Azért, mert jaj, nem hibátlan a bőre? Ugyan már...

Vagy maga a tudat, hogy valamikor régen önmaga ellen fordult? Ebben sem látom, hogy miért kéne ezért elhagynom.

2018. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Nekem hogyha a barátnőmön ilyen lenne és nem ez a kamu vagdosásos emos dolog miatt lenne, hanem tényleg azért, mert depressziós volt, érzelmi mélyponton, akkor magamhoz ölelném, azt mondanám neki: Nagyon szeretlek téged és nagyon örülök, hogy találkoztunk és hogy vagy nekem. Sajnálom, hogy ezen végig kellett menned, de most már itt vagyok neked és nem lesz semmi gond. Utána szexelnénk egy nagyot.

Összegezve biztosan nem szakítanék vele, sőt, inkább büszke lennék rá és még inkább vonzódnék hozzá. :)

17/F

2018. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dehogy
2018. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!