Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek az ignoralas után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ignoralas után?

Figyelt kérdés

Van egy lány ,akibe bele vagyok esve.


Nos azt kell tudni,hogy nem ismerjük egymást csak egy közösségbe járunk bizonyos okok miatt.Megszolitani eddig sose mertem,illetve sajnos alkalom se nagyon volt rá ,mert szinte sosincs egyedül.Egy nap bejeloltem fb-en ,ő meg a mellett,hogy elutasitot,konkrétan le is tiltotta azt a funkciót,hogy az ismerőseinek az ismerősei ne jelölgethessek..


Az események után teljesen tanácstalan és egyben kétségbeesett vagyok,szerintetek mit tegyek?



2018. júl. 10. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem elég egyértelmű? Nem kíváncsi rád.
2018. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég egyértelmű,de ez nagyon faj és nem akarok abba beletörődni,hogy az egész így ér véget.
2018. júl. 10. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy faj, de attol meg ugyanugy ez a helyzet, es nem tudsz tenni semmit. Nem kellesz neki, tehat hagyd beken.
2018. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tehát csak az az egy alternatíva van,hogy békén hagyom?..


Élőben se közeledjek már fele?:/

2018. júl. 10. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy megpróbálhatod csak ne legyenek túl nagy elvárásaid. Ha ez a faces dolog most történt akár finoman utalhatnál rá (ez jó kezdésnek) aztán győzd meg hogy te normális srác vagy de ne támadd le azonnal. Ha nem vagy totál ellenszenves neki biztosan el tudtok kezdeni beszélgetni
2018. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarok abba beletörődni,hogy az egész így ér véget"


a mi ér véget? ami el se kezdődött?

2018. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5.ez megnyugtató volt olvasni,köszi!


Mindenesetre ,amint alkalmam lesz rá ,megpróbálok személyesen is közeledni felé.


6.a remenysegem végéről beszéltem,aminek a tárgya a mi közös jövőnk.

2018. júl. 10. 17:06
 8/9 Huru77(HUN) válasza:
Megpróbálhatod, de ne élt bele magad hogy akar tőled valamit :S .
2018. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem előben próbálkozz.

Üdv. Keserű Tamás (Kese)

2018. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!