Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az probléma nektek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az probléma nektek ha egy srác koraérett?

Figyelt kérdés
16 vagyok elég magas 191cm és elég mély hangom van... nem vagyok híve a se veled se nélküled kapcsolatoknak csak a komolyoknak és sajátt vállalkozásban dolgozok nyáron... 16/f

2018. júl. 7. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj vele,sőt...a mai fiúk annyira lassan érnek meg általában hogy még húszon éves korában se teljesen érettek.


Egyébként én ismerek egy fiút aki amikor 16 volt 199cm magas volt,szóval...

2018. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs vele baj szerintem

(első vagyok)

2018. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs gond ezzel :D csak mivel én elég alacsony vagyok (160cm 😂) ezért kkcsit fura lenne nekem :D
2018. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A magasságnak nincs köze a kora érettséghez.
2018. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem igazán attól koraérett valaki, hogy milyen magas, és dolgozik e nyáron.. :)
2018. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!