Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szórakozóhelyeken van esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyeken van esélyem hogy leszólítanak úgy is ha nem vagyok különösen szép?

Figyelt kérdés

Szóval 17L vagyok és voltak már fiúbarátaim de kapcsolatom még nem, nekem valahogy elég volt mindig az a pár srác barátsága. Most viszont már akarok egy kis tapasztalatot szerezni, vagy akár egy pasit. Amúgy sosem volt valami nagy önbizalmam én nem szoktam fiúkat leszólítani vagy ha tetszik valaki sosem merem megmondani neki. Előbb ásnám el magam:D Meg aztán nem vagyok különösen szép. A testalkatom normál, szőke a hajam és kék a szemem, viszont volt egy balesetem régebben így van egy heg a bal arcomon. Nem olyan hű de feltűnő, de azért aki a szemembe néz közelről az észreveszi.


Gondolkoztam azon hogy most nyáron, hogy betöltöttem a 17et a barátnőkkel vagy akik eljönnének szívesen velem, valamilyen szórakozóhelyre benéznénk. Mennyi az esélye hogy találok valakit egy ilyen helyen?


Meg az csak az én elborult agyamban fordult meg persze... hogy végső elkeseredésemben ha valaki ilyen helyen azért leszólítana hogy AZT csináljuk de nem akar kapcsolatot, akkor nagyon gáz belemenni? Úgy értem már túl akarok esni az elsőn, már annyira szeretném én is, de nem fogom később megbánni? Mert ugye mindenki marha korán kezdi és van ez a rossz érzés bennem hogy én meg még nem is tettem meg pedig már 17 vagyok és készen állnék... de tényleg, utána meg keresnék rendes barátot.


Tudom rengeteg lány csak a nagy Ő-nek adja magát oda először de én nyitottabb vagyok, úgy értem nekem csak az a fontos hogy egyszer majd találjak valakit akivel tényleg szeretnék családot, addig viszont pár tapasztalatot szeretnék szerezni... élni egy kicsit, de persze mindig óvatosan.


Na szóval rászánjam magam ilyen helyekre, hova érdemes menni?



2018. jún. 29. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

hali:)


én buliban összeszedtem már pár srácot,de csóknál,tapinál tovább egyikkel sem mentem el,neked sem ajánlom (ezzel semmi baj nincs amúgy).

év közben úgy gondoltam,hogy ha nekem nyárra nem lesz csávóm én is majd egy buliban megd.gatom magam és ezt tökre nem találtam gáznak,valahogy meg akartam szabadulni tőle. de szerencsére lett egy barátom,akivel lassan ugyan,de haladunk. szóval buliban ne szexelj,ki tudja milyen sráccal kerülsz össze (meg amúgy is,az egyéjszakás korszakodat hagyd meg későbbre:D)

csókolózgass,érezd jól magad,de csak olyannak add magad,akiben legalább egy kicsit megbízol:)

2018. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 KJUsul ***** válasza:
100%

Már döntöttél, csak megerősítést kívánsz. Talán magad se tudod ezt de így van. Véleményem amúgy az, hogy ha elmész egy bárba, iszol, egy részeg pasi akinek friss hús kell rád akaszkodik, jó alaposan megkefél... talán bánni fogod,talán nem.

Ha normális vagy akkor bánni fogod úgyis, ezen nem segíthetsz. De ha inkább a nagy átlaghoz tartozol, akkor nem igazán lesz hatással rád. Legfeljebb annyiban, hogy attól kezdve olyan szexmániás leszel mint a rohadt élet.


"Tudom rengeteg lány csak a nagy Ő-nek adja magát oda először...." ezt a marhaságot honnan szeded? Azért mert kinyilvánították, hogy ők "járnak"? Tudod, hol van az a "Nagy Ő"-től? Mint Makó Jeruzsálemtől!


Éppenhogy nagyon kevés lány az, aki tényleg olyannal veszti el, akivel VALÓBAN együtt is marad.

2018. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!