Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiú vagyok, tőletek lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, tőletek lányok, hogy egy fiúban mi tetszik nektek? Szó szerint mi az ideálotok

Figyelt kérdés
Külső,belső,stílus,haj,szem stb

2018. jún. 3. 16:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
50%
Nekem igazából nincs idealom.
2018. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs ideálom.. a szemeket nézem meg először :)Ha azokban van egy bizonyos ragyogás, és sugárzik belőlük a jóság a kedvesség és a tűz..
2018. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szeder - Feri feneke című számot ajánlom a figyelmedbe.
2018. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a belsőt nézem, külsőségben max annyi, hogy magasabb legyen nálam.
2018. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És belsőben mi a legfontosabb?Kedves legyen vagy kicsit rosszfiúsabb?Tanácsokat légyszi :)
2018. jún. 3. 18:36
 6/11 anonim válasza:

Szia!

Én, személy szerint legjobban a domináns pasikat kedvelem, olyat aki tud gyengéd lenni, de mégis megmondja, mit csináljak. A külső általában relatív, bár abszolút favoritnak az éles arcvonásokat tartom.


Sajnos azonban ilyen pasit nehéz találni, főleg az én korosztályomban.

2018. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

barna, rovid haj, szep nagy barna szemekkel. karakteres pirospozsgas arc. tolem 10 centivel magasabb, eros, aki siman felemel es az olebe rak.

figyelmes, segitokesz barmilyen helyzetben, nem tul ragaszkodo, se nem csopogos, de megis erezteti, hogy szeret :)

2018. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fruzsa8 válasza:
mindenkinek más az ideálja:) van aki teljesen normális dolgokat néz meg az elején egy fiún...s vagyok én, aki nem:))) De van amit minden lány szeret egy fiúban, azt, ha nem játsza meg magát. Szóval add magad:) az már plusz pont
2018. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Igazából nem úgy működik h van egy ideál és akkor csak az jöhet. De ha elméleti síkon kérdezed akkor nagyon szívesen leírom neked a (számomra) álompasit :D

180-190 cm magas, barna tónusú (semmi parasztpóló!!), haja fazonja nekem mindegy, a lényeg annyi h illjen (ezt hogy mondják? xD) szóval illő legyen a pasihoz. A szem... az a halálom :D Imádom őket. A színe teljesen mindegy, a lényeg h kifejező, érzelemteli szeme legyen. Utálom a kifejezéstelen tekintetet. Legyen izmos és semmiképp se vékony! Akkor már inkább maci. De a best az a veleszületett robosztus, izmos alkat, RÁDOLGOZVA.

Stílusa.. legyen a sajátja. Ennyi. Szinte bárilyen stílus megfog.

A belső... Huhh hát rövidre fogom mert itt leszünk reggelig :D Fontos h leyen határozott, de figyelmes. Legyen humora, legyen hűséges, és SOHA ne szabja meg h mennyi időt tölthetek a barátaimmal. Legyen nagyon intelligens (megőrülök a buta de szexi pasiktól), lehessen vele egyik pillanatban viccelődni, másikban az élet nagy dolgairól értekezni.

É nem utolsó sorban Legyen sportos, kitartó, őszinte és hűséges


De mivel ez így mind egybe lehetetlen h egyesüljön (és ezt nem is várom el!!), a belső tulajdonságokat helyezem előtérbe. A külső csak pluszpont ;)

2018. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó! De a valóéletben hol vagytok lányok? Lehet velem van a baj és rossz helyen vagyok mindig? :D Itt a balatonkörnyekén inkább a vastag tárcával és a bu...nak állt pávasággal lehet eredményt elérni! :(
2018. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!