Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet egy ilyen lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen lánnyal beszélni?

Figyelt kérdés

Badoon ö szivezet elsönek és ö is akart beszélni velem.

Mivel nem sürün vagyok ott fent a facebookomat megadtam neki és elkezdtünk beszélgetni.

De akármit írok neki olyan mintha nem érdekelnl.

Kérdezdtem töle hogy akar e egyáltalán beszélgetni ö azt mondja hogy igen de nem azt veszem észre.

Semmi olyat nem mondtam neki ami miatt megvámtozott volna roéam a véleménye hiszen pár napja "bedzélünk".

Jol néz ki és képek alapján látszik hogy nem az a mai kis tiniliba ezért jo lenne ha tovább folytatodna a beszélgetés.

Volt már barátnöm szoval nem mondanám hogy tapasztalatlan lennék de ilyennel még nem találkoztam aki akar beszélni de mégsem az látszik.

Akinek volt már ilyenbe része segitene hogy hogy oldotta meg az ilyet?

A válaszokat előre is megköszönöm


2018. ápr. 7. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki ugyanannyit és ugyanannyi időközönként mint ő neked és vagy leesik neki, hogy az ő hibája miatt, vagy nem foglalkozik vele, és akkor tudod, hogy nem vele kellene kapcsolatot teremtened. :P
2018. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, kár rá az idő. Csak szórakozik veled. Énis jártam már így, 3 hónapig játszottuk ezt. Alig írt valamit, de ha rákérdeztem akkor egyből esküdözött, hogy ő nagyon szeret velem beszélni és szeretne jobban megismerni. A 3 elpzarolt hónap után nem lett semmi. Ne ess te is ebbe a hibába.
2018. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most, csak én fiúval. 1 éve beszélgetek vele, rám ír, hogy mizu, erre az egész beszélgetés abból áll, hogy ,,aha", ,,oké", ,,igen", ,,jó", és ha én kéddezek tőle valamit kb 2 szavas mondtatot ír. Én is már többször megkérdeztem tőle, hogy akar-e beszélgetni, erre annyit írt: ,,aha" xD Én mivel türelmes ember vagyok, így megvárom a találkozót, így ott majd kiderül, hogy egyhullámhosszon vagyunk-e vagy sem. Lehet nektek is találkozni kéne már, hátha...
2018. ápr. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igazábol azota ugy ahogy beszéltünk volt hogy normális ember modjára :D

Kérdeztem töle hogy mit gondol igy a beszélgetés alapján rolam ha már kép alapján bejövök neki de látta és nem válaszol

2018. ápr. 9. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!