Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek bejonnek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejonnek egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

14f barna haj kékes zöld szem 158 cm sportos alkat

(boxolok)


2018. ápr. 2. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nagyon kisfiú vagy még. De biztos van olyan korodbeli lány akinek tetszenél, bár ennyi adat alapján nem lehet eldönteni hogy hogy nézel ki.
2018. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig a szem dönt. Hiába írod le az adatokat ha nem szemünkkel nem látjuk a végeredményt. Mondjuk nekem már kizáró ok a magasságod. Alacsonyabb vagy mint én, pedig én sem vagyok magas. (162cm)
2018. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 StayAwake...Forever ***** válasza:
Szép piaci termék lehetsz a leírás alapján, egy körre elvinnélek bármikor
2018. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

Leírtad a külső jellemzőim XD

16/l

2018. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!