Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen bele vagyok fáradva,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen bele vagyok fáradva, hogy egy srác sem közeledik felém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesem belefáradtam, hogy egy srác sem közeledik felém...

Lassan kezdem azt érezni,hogy ocsmány vagyok.

Müvelt vagyok 3 hangszerem tudok, magas is vagyok, nem vagyok elől deszka hátul léc,és nem értem,hogy miert nem közelednek hozzám a fiúk.

Ha valaki szóba jöhetne vagy leráz vagy szimplán a szemembe mondja, hogy szevasz tavasz és ennyi. Már nagyon unom ezt és hiába próbálok tenni érte...Valaki tud valamit tanácsolni?

16l


2018. márc. 25. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez, csak 18f, valamint nyilván én próbálkozom is :D fogalmam sincs mi lenne a megoldás, de engem is érdekelne. Ha van kedved, írj privit.
2018. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Na látod, már is van egy jelentkező. Amúgy meg még is honnan a bánatból tudnánk, hogy min kéne változtatnod? Szerinted mi ismerünk téged? Mert akkor megsúgom, hogy (vigyázat, spoiler következik) nem.
2018. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem kérek a sértéseidből. Köszönöm szépen
2018. márc. 25. 19:47
 4/16 anonim ***** válasza:
Várj türelmesen. A leírásod alapján szimpatikusnak tűnsz, valószínüleg idővel másnak is az leszel. :)
2018. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Türelmes vagyok csak már unom
2018. márc. 25. 20:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor nyomulj többet; ha úgy érzed, változtass egy-két dolgot a külsődön stb.
2018. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy művelt vagy és 3 hangszeren játszol tudsz valami különlegeset mutatni? Mármint olyat, amit máshol nem találnak meg a fiúk és olyan szinten hozzáadna kettőtök kapcsolatához, hogy eszük ágában sem lenne mással valamilyen hiányt pótolni? Mert ha ezeket -és azt, hogy nem vagy deszka- tartod a legkiemelendőbb tulajdonságaidnak, akkor már kezdheted kapizsgálni a problémát.

Miben mutatkozik meg egyébként a műveltséged? Honnan veszed, hogy az vagy? Miért állítod, hogy az vagy, miközben nagyon keveset tudsz?

Ezeket a kérdéseket ha gondolod itt is megválaszolhatod, de főleg azért írtam, hogy fejben gondolkodj el rajta.

18/F

2018. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A müveltsegem ott nyilvanul meg, hogy egy tisztelet tudó vagyok, segítőkész. Nagyon sok mindent letettem az asztalra. Igen 16 eves vagyok de mar most tobbet ertem el mint a szuleim es ez volt a celuk. Mielott mondanad, hogy egy utolso senkihazi vagyok, egyaltalan nem. Es tudod mit tudnek a legjobban nyujtani egy sracnak? A szeretetemet, az odaadosagomat, mert nem vagyok onzo kapzsi.
2018. márc. 25. 20:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, minden bántás nélkül mondom, de szerintem kicsit egoista vagy, legalábbis az itt írtak alapján ez jön le nekem.

16 évesen nem hiszem, hogy többet értél el mint a szüleid.

Az, hogy hány hangszeren játszol, milyen tanuló vagy stb. nem számítanak egy normális kapcsolatban.

A műveltséget kifejtenéd?

2018. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyomulj, menj oda az utcan egy uruggyel, menj el pl konyvtarba es ott ismerkedj stb.
2018. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!