Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen bele vagyok fáradva,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen bele vagyok fáradva, hogy egy srác sem közeledik felém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesem belefáradtam, hogy egy srác sem közeledik felém...

Lassan kezdem azt érezni,hogy ocsmány vagyok.

Müvelt vagyok 3 hangszerem tudok, magas is vagyok, nem vagyok elől deszka hátul léc,és nem értem,hogy miert nem közelednek hozzám a fiúk.

Ha valaki szóba jöhetne vagy leráz vagy szimplán a szemembe mondja, hogy szevasz tavasz és ennyi. Már nagyon unom ezt és hiába próbálok tenni érte...Valaki tud valamit tanácsolni?

16l


2018. márc. 25. 19:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok egoista, privátba leírom
2018. márc. 25. 20:30
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezzel jössz a fiúkáknak,hogy én már több mindent elértem mint a szüleim meg ilyenek,akkor ne is várj mást.

Nekem ez a mondtad elég volt,hogy leszűrjem nagyjából a dolgokat.

Inkább felkéne nézz a szüleidre,mintsem azt írnod,hogy már többet értél el mint ők.

Majd akkor fogsz többet elérni,ha majd lesz egy jólfizető állásod és több mindent megengedhetsz magadnak/jobb ember vagy.

Addig felejtsd el ezt. 17/F

2018. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, meg sem fordult a fejemben, hogy senkiházinak nevezzelek, úgy látom gondjaid vannak az emberekkel, esetleg félsz, hogy megsértjük az egod?

A tisztelettudás és segítőkészség nem tartozik a műveltség témakörébe, hanem az alapvető erkölcsi normákhoz.

A lányok nagy része nem önző és kapzsi, tudnak szeretni, így még mindig nem mutattál semmi olyat, ami miatt jobban megérné valakinek veled lenni, mint mással, ellenben azt megtudtuk, hogy egoista vagy. Ezek nem jó arányok. :p

2018. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

xDDDDD


Mit tettél tee az asztalra 16 évesen, már ne haragudj?!

Levitted a szemetet? :DDD

2018. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Huu basszus ez kemény kijelentés volt. Édesanyàd megszült felnevelt ezt te 16évesen még csak kapisgàlni sem tudod mivel is jàr, ha csak ezt nézzük. De a kérdésedre vàlaszolva a korodbeli fiúk nem feltétlen csak a komoly tulajdonsàgaid érdeklik. Vicces vagy? Szeretsz tàrsasàggal lenni ismerkedni kezdeményezni? Lehet neked vannak nagy igényeid...
2018. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Meg mindig nem mondtad el, hogy miben nyilvanul meg a műveltséged. Es kicsit meredek, hogy többet értél el a szüleidnél. Fejtsd ki, hogy el is higgyük!
2018. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!