Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a srác azt mondta nekem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác azt mondta nekem, amit alább írok, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem vagy nekem közömbös, máskor azt, hogy van köztünk érzelmi kapocs, és hogy lenyűgöztem múltkor..

Ez mit jelent? Azt fontos hozzá tudni, hogy mindezt úgy ejtegette el morzsánként, hogy még éppen féllábbal benne vagyok egy rossz kapcsolatban a barátommal, amit ő tud. Azt is tudja, hogy xar a kapcsolat..

Vélemény?

Most ne azt írjátok, hogy szakítsak a barátommal, mert az meg fog történni, engem az érdekel, hogy aki ilyeneket mond, az vajon mit érez irántam? Mennyire lehet ezt komolyan venni?



2018. márc. 23. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb lenne, ha megkérdeznéd tőle. Egyikünknél sincs kristálygömb. Lehet, hogy tetszel neki, lehet, hogy csak barátként tekint rád.
2018. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik kapcsolatbol másikba ne ugrálj...
2018. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"van köztünk érzelmi kapocs"

Te kinyilvánítottad érzelmi vonzódásodat iránta?

Ha nem, akkor a "közöttünk" értelmetlen.

Egyszerűen mostani barátod mellett akar felszedni, kötelezettség nélkül.

2018. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, sokat beszélgettünk, és megvan az összhang
2018. márc. 23. 14:02
 5/5 Fruzs33 ***** válasza:

Szerintem komolyan gondolhatja.

Ha pedig így megvagytok,akkor lehet esély a kapcsolatra.

2018. márc. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!