Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta egy srác hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta egy srác hogy kíván Az mit takar?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 00:27
 1/6 CFB ***** válasza:
100%
Hogy kíván. Nem tudom igazából máshogy elmondani. Ha pl éhes vagy és meglátsz egy finom sütit vagy valami hasonlót, azt mondod, hogy megkívántad. Ő is ugyanígy van veled. Nem tudom milyen mély a kapcsolatotok, vagy hogy mióta tart, de onnantól, hogy állandóan ölelgetni akar, addig tarthat, hogy le akar feküdni veled.
2017. ápr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Valószínű le akar feküdni veled majd elhajítani mint egy használt törölközőt.

De ez csak az én véleményem, én csak ebben az esetben használnám ezt a szót. (Bár nem szoktam.)

2017. ápr. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 CFB ***** válasza:

#2 kicsit nyers vagy, de alapjáraton neked is igazad van/lehet. Mondjuk nem nagyon lehet ezt máshogy leírni, az is igaz.

Kérdező! Minden esetre ha ekég jól ismered ahhoz. A srácot, hogy akár le is feküdnél veke, csak akkor tedd meg!

2017. ápr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még csak most ismertem meg úgyhogy a lefekvésről szó sincs
2017. ápr. 23. 01:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha sose csókolóztatok, akkor fantáziál róla, hogy csókolózik veled.

Ha már csókolóztatok, akkor arról fantáziál, hogy szeretkeztek.

Mindenképpen egy a lényeg: több testi kontaktusra vágyik, mint amennyi eddig történt köztetek, ezt jelenti, hogy kíván, és valószínűleg nemi izgalomba jön a gondolatától.

2017. ápr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez qrni akar!
2017. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!