Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mi van (Távkapcsolat)?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van (Távkapcsolat)?

Figyelt kérdés
Egy országos diákrendezvényen találkoztunk, és beszéltünk úgy sacperkábé 20 percet (há ja, sajnos közbeszólt a sors) nekem nagyon bejött a lány, kapásból több közös volt bennünk mint bárkivel akivel eddig találkoztam, ezért ráírtam. Na kérem. A probléma az hogy én már így is elég béna vagyok ha beszélgetni kell valakivel, ez meg, hogy 100km-re lakik, csak chatelni tudok és igazából nem tudom mikortól lenne értelme meglátogatni nagyon idegesítő. 4 napja találkoztunk, 2 napja chatelünk, sajnos nem túl sokat (1-2 óra) mert rengeteg dolgom volt. Van ennek értelme?Ha igen akkor hogyan? Illetve honnan lehet tudni, hogyha elbaltázom? 17/F.

2018. márc. 27. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Arrol lehet tudni, hogy roviden valszol es probal lepattintani.
2018. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha kell tudok képet adni a chatről.
2018. márc. 27. 19:18
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy tegnap, azt mondta beteg lett, nagyon flegma volt, Ugyanakkor minden mondatával visszakérdezett. És amikor kitálaltam hogy utálom a smalltalkot és szeretnék valami komoly témáról beszélgetni (ez mondjuk lehet hogy hülyeség volt) akkor ezt írta


Én: Be kell hogy valljam utálom a smalltalkot (és meglehetösen béna vagyok benne)

Van valmi téma amiröl szívesen beszélgetnél?


Ő: Őszintén szólva eléggé rosszul vagyok, szóval, ha nem haragszol most inkább kihagyom

2018. márc. 27. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
ha rá nincs időd akk még várj h rájöjj h ő fontosabb mint a tobbi dolog
2018. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!