Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem értem az a problémám hogy van egy fiú akivel lehetne egy kapcsolatom mert ő nagyon szeret engem helyes kedves vicces de lehet én is érzek valamit nem tudom viszon tvan egy másik srác aki pedig hát ő lenne az álompasi csak nem mindig tudnánk találkozni mert más váosba jár iskolába! Szerintem tetszek neki mert utalgat rá és most nem tudom mit tegyek ! Foggalmam sincs melyik lenne a jó döntés! Az első fiúval nem érzem magam annyira jól mint a másodikkal viszont a másodikkal nem találkoznék annyit mint az elsővel

2017. aug. 25. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már most a másodikról álmodozol akkor felesleges az elsővel összejönnöd, mert akkor csak mindig hasonlítgatbád magadban a másikhoz és továbbra is csak róla fantáziálgatnál, véleményem szerint keress egy 3. srácot akivel ugyanúgy jól érzed magad és még közel is lakik

18f

2017. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha neked a távolabbi az álompasi, akkor hajrá! :D

kérdés megoldva :D

csak vigyázz, mert az "álompasik" általában csak megfektetni akarnak....

2017. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A második szerintem a jó döntés, de fogadd meg ezt a tanácsot:

Ami túl szép, hogy igaz legyen, az általában nem az...

Persze, hogyha ilyen lehetőségről szó sincs, nem áll fent a veszély, akkor ne a távolság legyen az, ami visszatart. ;)

2017. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!