Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom?

Figyelt kérdés

Nemtudom, hogy szép vagyok-e vagy csúnya, nemtudom eldönteni (nem kérek üzeneteket, és nem küldök képet senkinek, ezt nem azért írtam) Viszont szeretnék egy barátot magamnak..jójó tudom, hogy ez csak úgy jön, de félek, a odamegyek egy hasolókorú pasihoz csak kiröhög, mert nem hiszi el, hogy én is annyi idős vagyok, mint ő. Meg általában a mostani sráácokna a hosszú hajú magas lányok szemüveg nélkül jönnek be, én pedig pont az ellenkezője vagyok: alacsony, vállig érő haj, szemüveges (bár ez a szemüveg nagyon sokat dob rajtam, tehát ez még jól is áll).

Nem vagyok kövér.

Szerintetek, hol ismerkedjek meg fiúkkal? Buliba nem járok (osztályban csak 2-3 lány megy házibulikba és hát ők nem az én társaságom, én sem vagyok önbizalomhiányos, de ők egy baráti társaság. Tudtok adni tanácsokat. Amúgy 14/l,nemsokára 15


2018. márc. 21. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy a "általában a mostani srácoknak x y tulajdonság jön be" egy baromság. Szerintem itt fölösleges általánosítani. Nem 1-1 külső tulajdonság tetszik meg az embernek egy lányon. Sokkal inkább az összkép a lényeg. Nekem pl tetszett már 180cm magas lány akinek zöld szeme (szemüveg nem volt), vállig érő haja és kicsit vékonyabb testalkata volt. De tetszett már olyan lány is, aki ennek a komplett ellentéte. Persze lehet, hogy 1-1 tulajdonság kiemelkedően megfog egy lányon, de nem amiatt fog annyira tetszeni hogy oda menjek hozzá beszélgetni.
2018. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mádár0218 ***** válasza:

Baromság ez a mostani srácoknak ez még az jön be, csak a tömeget nézed, ami most menő de az nem a legnagyobb rész.


Ennyire fiatalnak nézel ki?

- Később ennek örülni fogsz szerintem


Nekem pl pont az alacsony szemüveges lányok jönnek be, és most nem csak azért írom hogy megnyugtassalak :)


Majd lesz, még fiatal vagy, sokaknak nincs barátja a te korosztályodban is és az enyémben is, ugyan ez fordítva.


19/F

2018. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem küldesz képet, nem lehet segíteni.
2018. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!