Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs barátom? 17/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? 17/l

Figyelt kérdés
Nem tartom magam rondának és nem volt még olyan aki igazán bejött volna nekem a körülöttem lévőknél mind van barátjuk és kezd kicsit zavarni már
2018. márc. 15. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogyanakarsz barátot, ha nem jársz el sehova?
2018. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoktam járni szórakozó helyekre
2018. márc. 15. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasz, miszerint “nem volt még olyan aki igazán bejött volna”.
2018. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mádár0218 ***** válasza:

"Nem tartom magam rondának" milyen az lakod és a személyiséged?


- Miért zavar?

2018. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

Ne félj majd itt a gyakorin kapod a privátokat :).

Szerintem csak annak a csinos lánynak nincs barátja aki nem akar barátot. Vagy választasz egy srácot a "nem igazán bejövős" kasztból, vagy te magad próbálkozol egy olyannál aki már az "igazán bejön" kasztba tartozik vagy vársz tovább, hátha nálad próbálkozik majd olyan egyszer aki az utóbbiba tartozik vagy csak találomra kiválasztasz majd valakit a gyakorin kapott privát levelek közül (az utóbbitól azért óva intenélek).

2018. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg nem vagy az a tipikus mai lány,ezért a tipikus mai lányok nem a Te társaságodat keresik.És is így vagyok,nem vagyok az a tipikus mai fiú,nem is ugrálnak körül a mai lányok...Mindenesetre nyiss az emberek fele,légy türelmes,tarts ki,jön aminek jönnie kell! És ne azért akarj barátot mert nincs ,hanem mert megismertél valakit aki miatt úgy érzed hogy szeretnél,méghozzá őt! ;) Ha valamiben kiegészítsem a válaszom írj,szívesen segítek! 18/f
2018. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!