Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak èn voltam befásulva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak èn voltam befásulva egész tèlen és nem volt semmi kedvem a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Most hogy jó idő lett annyira jó kedvem lett,mindenkivel sokkal kedvesebb vagyok, jobban van kedvem ismerkedni stb.

Ez normális? Úgy érzem hogy ég ès föld a különbsèg.


17/f


2018. márc. 13. 18:04
 1/3 anonim válasza:
Nekem nyáron sincs kedvem. Örök fáradt vagyok fizikailag/mentálisan (megviseli az embert, ha 25 év alatt még csak nem is csókolózott). Neked viszont télen lehet, hogy csökkent a tesztoszteronszinted és amiatt nem dolgoztak benned az ösztönök.
2018. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem télen eszem ágában sincs csajozni de nem azért mert befásulva vagyok hanem mert ünnepek.

Mikulás,Karácsony,Valentin Nap majd nők napja..gondolj bele csomó pénz:D

Inkább hagyom tavaszra meg nyárra,ha össze jön össze jön,ha nem majd jövőre..télen szünetelés

2018. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam a tél a tavasz nyár ősz utáni rehabilitáció amennyiben nincs komoly kapcsolatom. Én is bezárkózóm télen inkább olyan vagyok mint egy morgós medve :D kivétel ha síelek.

21/f

2018. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!