Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit jelent nálatok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit jelent nálatok ha elmosolyostok egy sráccal való dumálás közben?

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Általában ha elmosolyodok miközben beszélgetek egy fiúval akkor zavarban vagyok :D

16/L

2018. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zoli780806 ***** válasza:
100%
Azt, hogy a remény hal meg utoljára
2018. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nyilván mindig mást, ettől még nem biztos, hogy bejössz valakinek, de az is lehet, hogy igen....önmagában ez kevés információ.
2018. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

-zavarba hozott

-vicces volt amit ír

-bejön nekem és örülök hogy írt

2018. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagyis ez chaten :D élőben is kb hasonló okok miatt
2018. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nyerő vagy nála, vagy esetlen, idétlen, vagy akár jó értelemben humorodat tekintve szórakoztató vagy.

Van többféle mosoly is, döntsd el, melyik lehetett. Ha úgy mosolyog rád, hogy tetszel neki, azt egyértelműen ki fogod szúrni, ha meg nevetségesnek tart, és alig bírja visszatartani a hahotázását, azért az is látszik.:)

2018. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attol függ. Ha többször mosolygok, vagy olyankor amikor nem vicces semmi, akkor bejön:)
2018. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon sokszor félreértenek, mert haverokkal szoktam ökörködni és állandóan vigyorgok, de nálam ez nem jelenti azt, hogy tetszik is valaki. Ha valaki tetszik általában rá sem merek nézni, nem, hogy konzultálni vele. :D
2018. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!