Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtettszett egy fiú de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtettszett egy fiú de nem tudom hogyan hívjam fel magamra az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, 2 vel fölöttem jár és nemtudom hogy most ráírjak? Vagy élőbe menjek oda? Vagy szemezzek vele? Mert nem szeretnék feltétlenül ilyen 21.századi “szia mizu”lány lenni, csak tényleg szeretném ha megismerné hogy milyen vagyok és egyáltalán ÉSZREVENNE mert szerintem arrol sem tud hogy létezem😅 viszont ha fiuk közül valaki tud tanácsot adni hogy nektek mi jön be azt is szivesen fogadom meg persze tapasztaltabb lányoktol is bármi jöhet de tényleg tanácstalan vagyok:(

2018. márc. 4. 23:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 15 éves vagyok (és persze lány;) )
2018. márc. 4. 23:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat ,hogyha a cel csak a figyelemfelhivas akkor futkoss puceran az iskolaban es sanszos,hogy eszrevesz
2018. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PntkGrt válasza:

Ha beszélni a akrsz vele akkor élőben beszélj vele

Tanulj az én hibámból...

2018. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lényegében a sráctól függ, de mindenképpen előny, ha élőben kezdeményezel. Szerintem iskolai körülmények között valóban elég furcsa csak úgy random odamenni valakihez... Ha van egy buli vagy más iskolán kívüli tevékenység amin esetleg összefuthatnátok, én ott kezdenék a helyedben mert az jóval természetesebb. Akárhogyan is döntesz, a lényeg az hogy nyugodj meg és add önmagad.
2018. márc. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!