Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen témákkal tudnám fenttar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákkal tudnám fenttartani egy nő érdeklődését?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21éves fiú vagyok és társkeresőn elkezdtem beszélgetni egy 30 éves hölggyel. Nagyon tetszik egész sokat beszélgettem vele érzelmes dolgokról is és sok pozitiv visszajelzést kaptam, hogy sokkal érettebb vagyok mint a kortársaim és szívesen is találkozna velem, időpontot is egyeztettünk, de még az egy hét addig kéne valahogy folytatni a beszélgetést de félek, hogy sok lenne az érzelgés, de azt se akarom, hogy unalmassá váljon az egész. Mostanában rövidebbek és egyhangúak a válaszok.

Mindenfajta segítséget köszönök előre is.



2018. febr. 2. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a munkája, a hobbija felől, kérdezz bele, és néha mesélj te is magadról.
2018. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viccelődj vele. Kérdezd meg, lehet-e arrafelé tyúkot lopni...
2018. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!