Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni? Kezdem már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni? Kezdem már elveszíteni a reményt. 😐 15/F

Figyelt kérdés
15 éves vagyok , de már nemtudom mit kéne csinálni, szeretnék már egy barátnőt, de már teljesen reménytelennek érzem. Járok kondiba is, tehát alakok se rossz, jófej próbálok lenni, viszont az önbizalmam eléggé kicsi. Az ilyen minden hétvégén bulizunk, meg bebaszunk elvű lányok egyáltalán nem jönnek be, jópár lánnyal meg nem lehet normálisan beszélgetni. Páran már visszautasították/nem viszonozták az egészet. Egyszerűen már nemtudom mit lehetne kezdeni, buliba nem nagyon járok, meg szerintem nem a legalkalmasabb hely ismerkedni. Facebookon meg elég cink, ott sem a legalkalmasabb. Van esetleg más is ilyen helyzetben? Trollok tartsák meg maguknak a gondolataikat 😁 15/F

2018. febr. 25. 21:59
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ne aggódj biztos találsz valakit, más is van így ezzel például én. 14L
2018. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!