Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni? Kezdem már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni? Kezdem már elveszíteni a reményt. 😐 15/F

Figyelt kérdés
15 éves vagyok , de már nemtudom mit kéne csinálni, szeretnék már egy barátnőt, de már teljesen reménytelennek érzem. Járok kondiba is, tehát alakok se rossz, jófej próbálok lenni, viszont az önbizalmam eléggé kicsi. Az ilyen minden hétvégén bulizunk, meg bebaszunk elvű lányok egyáltalán nem jönnek be, jópár lánnyal meg nem lehet normálisan beszélgetni. Páran már visszautasították/nem viszonozták az egészet. Egyszerűen már nemtudom mit lehetne kezdeni, buliba nem nagyon járok, meg szerintem nem a legalkalmasabb hely ismerkedni. Facebookon meg elég cink, ott sem a legalkalmasabb. Van esetleg más is ilyen helyzetben? Trollok tartsák meg maguknak a gondolataikat 😁 15/F

2018. febr. 25. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Facen ráírsz, 1-2 hét (vagy alakulás szerint) elhívni valahova (séta, pizza) ott mutasd meg ki vagy (mivel kicsit ismered, tudsz beszélni biztosan..). Tuti recept, ha elmegy veled.
2018. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem vagy elkesve semmivel
2018. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem lehet, mint próbálkozni tovább :/

De nyugtasson a tudat, én ugyanebben a helyzetben vagyok, csak lányban XD

15/L

2018. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, velem ugyanez van, pedig már 21 leszek. Szóval nem vagy vele egyedül.

De ne add fel, bízom benne, hogy megtaláljuk a számunkra megfelelő személyt:)

Hiszen mindkét nemben vannak normálisak:D

2018. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez a gond nálatok, fiúkkal, hogy nem veszitek észre azt, aki titeket akarna, mert mindig a ,,fullos" csajok kellenek nektek. Meg is érdemlitek a magányt.
2018. febr. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kepzeld el, kb én is olyan vagyok mint, te csak en nem csajozok annyit, meg nem utasitottak vissza. De a lenyeg a lenyeg, h én sem hiszek az ilyen internetes ismerkedesben, full cink meg minden. 1 honapja viccbol rairtam egy fullos csajra, es mar tok jol haladunk, tala meg minden volt. Szval neha irogass
2018. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még csak 15 vagy basszus, az semmi... 19 vagyok mégse sehol semmi. Nem veszett még az ügy hidd el
2018. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ne aggódj, próbálkozz hátha lesz valami. De nyugi sokan vannak így még énis(csak én lány vagyok). De hiddel mikor ott az idő ahoz, hogy szerelmes légy és megtaláld azt akivel egyhangon vagy akkor meg lesz, hidd el.
2018. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
15 éves vagy de már ezen nyavajogsz hogy jajj nincs barátnõd.Es akkor mi van még nagyon fiatal vagy még rengeteg barátnõd lehet..Sok szaros nyavajgò 10-15 éves gyereket nem értem.Ott a tojáshéj a valagán de már azon sírdogál hogy jajj nincs barátnõm.Sztem vannak ennél sokkal nagyobb problémák mint hogy egy 15 éves kis gyereknek van e csaja vagy fiuja.Kit érdekel.
2018. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok, a helyzet ugyanez, hátam mögött megszámlálhatatlan elutasítással. Van még időd. Fel a fejjel.
2018. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!