Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lenne így esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MissingCreativity kérdése:

Hogyan lenne így esélyem barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Több problémám is van. Egy kicsit antiszociális vagyok valamint az sem segít, hogy nagyon ronda vagyok. Emiatt már alapból nincs semmi esélyem egy lánynál se. Azt se tudom, hogy hogy közeledjek egy lány felé. Belső tulajdonságaim sem olyan jók. Szerintem kedves vagyok. Ha valakit ismerek eléggé, akkor vele vicces vagyok. De nem hinném, hogy ez számít, mert nem tudok alapból ismerkedni a külsőm miett és azért mert antiszociális vagyok. Ha számít, akkor 19 éves vagyok.
2018. jan. 28. 21:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9.: Jobban leírni nem tudom. De szerintem jól néznek ki, azért választottam azokat. De nem hinném, hogy ezektől jobban néznék ki.


10.: Igazából szerintem mindegy lenne, hogy mennyire társasági, ha jól kijövünk. Azt mondjuk nem tudom, hogy mennyire függ attól, hogy társasági-e.

2018. jan. 29. 20:25
 12/12 anonim válasza:

1.Ha jól nézel ki akkor a csajok fognak neked udvarolni.

2.Ha nem nézel ki jól, akkor meg szűzként fogsz meghalni.

3.Ha esetleg meggazdagszol, akkor tarthatsz k.urvát, aki rendszeresen persze majd megcsal a helyes pasikkal.


Nagyjából ennyi a magyar női logikai. Nem kell ezt túl bonyolítani.

2018. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!