Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lenne így esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MissingCreativity kérdése:

Hogyan lenne így esélyem barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Több problémám is van. Egy kicsit antiszociális vagyok valamint az sem segít, hogy nagyon ronda vagyok. Emiatt már alapból nincs semmi esélyem egy lánynál se. Azt se tudom, hogy hogy közeledjek egy lány felé. Belső tulajdonságaim sem olyan jók. Szerintem kedves vagyok. Ha valakit ismerek eléggé, akkor vele vicces vagyok. De nem hinném, hogy ez számít, mert nem tudok alapból ismerkedni a külsőm miett és azért mert antiszociális vagyok. Ha számít, akkor 19 éves vagyok.
2018. jan. 28. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem egy antiszociális ronda csajnál lenne esélyed
2018. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy ronda csak sokat kell dolgozni.


Én is ronda voltam, aztán őszinte lettem magamhoz és változtattam.


Teljes ruhatár csere, minden napos sport, változás az étkezésben, elég alvás, más hajstílus, drágább fodrász, jobb fogkrém, több fogmosás, gyakoribb borotválkozás, szemöldököm keretek közé szorítása, néha kifekszem a napra, hogy legyen valami színem, vettem karórát, parfümöt, karban tartom a ruháimat, nem gyűrött ingben retkes cipővel megyek sehova, kócosan büdös szájjal.


Pattanásos is voltam bőrgyógyászról bőrgyógyászra jártam míg 1 felírt egy gyógyszert amitől végleg elmúlt.


Lógtak a melleim pubertás kori hormonzavar miatt, és igen képes voltam tök magamtól megműttetni és nem bántam meg egy pillanatra sem.


Érdekes módon van barátnőm, önbizalmam, nem vagyok antiszociális, jól érzem magam a bőrömben.


És észrevenni a dolgokat amiken változtatnod kell az nem "mások miatti változtatás" hanem jellemfejlődés.


Ha szeretnéd hogy segítsek küldj magadról képeket, úgy ahogy a minden napokban kinézel, és úgy ahogy a LEGESLEG SZUPEREBB FASZÁBB szetted van rajtad, amit imádsz.


Ha "nincs rólad kép", meg "nem szeretsz fotózkodni", meg "nem mert csúnya vagyok", akkor halott az egész ötlet.


Én sem tudtam hogy hogy kell közeledni, be voltam szarva, nem mertem lépni. Aztán mikor már máshogy gondolkodtam/néztem ki akkor ők közeledtek felém. Ez adott egy löketet, és emiatt vagyok most magabiztos.


(Tudom, hogy kicsit durva voltam, de nekem is ez kellett hogy megfogjam a mogyoróm és tegyek végre valamit.)


3 év kellett hozzá.


20F

2018. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy egy hozzád hasonló visszahúzódó, önbizalomhiányos lánynál lenne esélyed. A külső meg szerintem csak másodlagos. Ha valaki jól érzi magát a társaságodban, tudtok miről beszélgetni, esetleg még megnevettetned is sikerül, akkor nem hiszem, hogy bárkit is érdekelni fog az, hogy hogy nézel ki. 17/L
2018. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előbbi válaszolóval. Lehet, hogy hülyeség és elítélsz majd miatta, de én 7.-es koromban kezdtem el változni. Nagyon zavart, hogy a fiúk csúnyának neveznek, pattanásos is voltam, szemüveges és kapafogú. Összeszedtem magam, elmentem fogorvoshoz, kozmetikushoz stílust váltottam stb.(csak úgy mellékesen, hogy sminkhez soha nem nyúltam és nem is szándékozom) Most kilencedikes vagyok és már azok köszöngetnek nekem az utcán, akik csúfoltak. Viszont még közel sincs vége az útnak, idén el akarok kezdeni tornázni stb...

Légy tökös, szedd össze magad és ne add fel soha!

A kitartás amúgy is menő.

15/l

2018. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1.: Hogy találhatnék olyan lányt?


2.: Mostanában próbálok elegánsabban öltözködni. Borotválkoznom nem nagyon kell, nem sok szőr van az arcomon. Fodrászhoz is járok, fogat is mosok, stb. De például a ronda arcomon hogy változtassak?


3.: Hogy találhatnék olyan lányt?

2018. jan. 28. 23:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Na lássuk azt az elegánsat... engedd h segítsek
2018. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy. Egyedül fogsz meghalni.
2018. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szövetkabát talán a neve annak, amit vettem nemrég. Meg elkezdtem nem feliratos/ábrás pulcsikat hordani. Meg sima, nem kivágott farmerokat hordok, meg egy bőrcipőt vagy egy bakancsot, időjárástól függően.
2018. jan. 28. 23:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Klassz. Nem minden bőrcipő/szövetkabát/pulcsi/farmer néz ki jól ezt remélem tudod.
2018. jan. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy visszafogott-visszafogott páros nem igazán működik. Én is elég visszahúzódó vagyok, barátaimmal mondjuk eljárok ide-oda, de ha idegen szóba akarna állni velem/velünk, kb megmukkanni is alig tudok. Azokkal a srácokkal, akik ebben hasonlítottak rám sosem jutottunk egyről kettőre, mert mindketten csendesek voltunk, nem mondtuk ki amit akarunk, egy helyben lépkedtünk. Viszont a mostani, illetve az előző barátom is nagydumás, nyitott, amolyan társaság közepe típus. Lehet, hogy hülyén veszi most ki magát, hogy az exemet és a jelenlegi barátomat is ennyire egy lapon veszem, de mindkettőjükkel sokkal jobban kijövök, halad valamerre a kapcsolat, és sokkal nyitottabb lettem mellettük.

Legjobb barátnőm meg pont az, hogy nagyon társasági ember, konkrétan még egy fával is órákig tudna csevegni, az ő barátja pedig visszahúzódó, csöndesebb, mégis totál boldogak majdnem 4 éve együtt :)

21/l

2018. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!