Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon szeretnék végre egy barátnőt, de közben félek is?

Figyelt kérdés

19/f vagyok, még soha nem volt barátnőm, még soha sem csókoloztam.


A családban csak nekem nincs senkim, már én is szeretnék egy barinőt akivel együtt lehetnék, még is alig tudom elképzelni magamat valakivel, akivel boldog lennék.

Valyon miről beszélgethetnék vele, hogy szólitsam le esetleg stb.

Gondolom karácsony miatt jött ki ez belőlem, mert most érzik csak igazán magányosnak az emberek akiknek nincsen senkijük.


Az a baj hogy csendes tipus vagyok, nem sok baráttal így nehezebb találni magamnak 1 barátnőt.



2017. dec. 25. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, hogy már régóta szeretnél barátot, de nem jött össze.

Talán azért félsz mert neked sem sikerült eddig és eleget csalódtal már.

2017. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez 😖
2017. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából eddig nem is igen próbálkoztam. Csak mostanában lett ilyenen, próbálkoztam egy lánnyal de ő lekoppintott de aranyos volt mert nem akar megbántani, de megértettem.
2017. dec. 25. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
J@rj el helyekre, mosolyogj, legyen kisugárzásod és ne félj a lányoktól. Elvégre te vagy a pasi, te lennél az "oroszlán" a kapcsolatban. Akkor mitől félsz? Csak határozottan! :)
2017. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sajna így kb. annyi esélyed van barátnőre, mint kaparós sorsjegyen megnyerni a 75milliót.

Keress neten csajozási tippeket! Valahonnan el kell kezdeni, alapozásnak teljesen jó bármilyen tipp. A párkapcsolat kialakulásának van egy meghatározott ritmusa, felépítése. Ha ezt nem követed, akkor már csak a szerencsére bízhatod magad, az pedig mint tudjuk, kiszámíthatatlan. Inkább tanulj, képezd magad: a kisugárzásod, a kommunikációs képességeid és csináld meg magadnak a szerencsédet, ne a véletlenre bízd. Az csak a filmekben működik.

2017. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak ám lányok is akik pont úgy éreznek mint te. Ha személyesen totál ellene vagy akkor csetelj velük. Ne túl sokáig viszont. Inkább csak indítónak. Kizárólag levelezésből nem fogsz családot alapítani.
2017. dec. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2017. dec. 29. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!