Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van akkor, ha egy fiúban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy fiúban kihalt a kezdeményezési vágy, de közben meg szeretne nagyon is barátnőt?

Figyelt kérdés

Tökre elment a kedvem már a kezdeményezésektől, akár élőben, akár neten is történjen, mert folyton megaláznak csak a lányok, nem értem miért ilyen bunkók sokan, egy kevés kivételtől eltekintve, bár nekik sem kellettem. Ha ennyi bunkó csaj van, én minek alázkodjak meg azzal, hogy leszólítom őket vagy rájuk írok? Egyszerűen már nem is csak abból van elegem, hogy folyton elutasítanak, lekoptatnak, hanem amilyen durván teszik egyesek. Mintha ők valami hercegnők, istennők lennének, én meg egy kis senki. Vagy lehet bunkózva kéne csinálnom, akkor tisztelnének és nem bánnának, beszélnének úgy velem, mint a kutyával egyes csajok?

Aki normálisan lekoptat azzal nincs bajom, de egyes beképzelt pitsák nálam kihúzzák a gyufát. Gyűlölöm az erőszakot, de egy pofont némelyik csaj igazán megérdemelne, hogy tisztelje az embert.

Régen még tudtak bánni a nőkkel, ma meg az van, hogy a nők uralkodnak a férfiak felett, főleg a mostani tiniket kell megnézni, kis nyomi fiúk vannak jó testű, szexi csajok mellett.


2013. ápr. 11. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd megszokod ezt az állapotot idővel.
2013. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem veled van a gond. Legalábbis a hozzáállásoddal. Esetleg próbálj rendetrakni a fejedben és viselkedj férfi módjára. Olyan ez a kérdés, mint ha egy 14 éves kislány írta volna.

Bocs ha belegázoltam a lelkivilágodba az öszinteségemmel.

2013. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lanyok imadjak a nyavalygo pasikat. Csak igy tovabb.

Senki sem mondta, hogy egyszerü az elet, de problemak utan feladod, akkor ne varj sok sikert.

2013. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz. És rossz lányokat szólítasz le. De én meg épp úgy veszem észre, hogy a normális lányok nem kellenek senkinek, mert minden fiú a plázacicákat szereti, akik pedig tök bunkók és felszínesek. Ez a helyzet elkeserítő. :(
2013. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hyatt ***** válasza:

Ébressze fel magában.


Először is fejezd be az önsajnálatot - és tanulj meg megbirkózni azzal, hogy az életben nem szerethet mindenki. Minél inkább kilógsz a sorból annál kevesebben fognak szeretni. De ez tesz téged majd mássá.

2013. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!