Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Milyen lányt tartotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányt tartotok ilyennek?

Figyelt kérdés
Milyen lányt jellemeznétek úgy,hogy akár külsőre akár belső ő bizony nem átlagos és kitűnik a többi lány közül?Milyennek kell lennie ahhoz,hogy azt mondjátok rá,hogy na ő különleges és nem lehet hozzá hasonlóval találkozni az utcán?
2017. okt. 31. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyik lányhoz sincs hasonló, max ha van ikertestvére és az is csak külsőre.


Nem értem miez a nőknél, hogy MINDENKINEK törvényszerűl tetszeni akarnak, különlegesek akarnak lenni. Ez egy olyan dolog ami egyáltalán nem megvalósitható és irreális elvárás...gigantikus téveszmékbe tudnak egyes emberek sodródni.


Egy valamitől lehet különleges egy lány, de nem csak lány hanem ember ha a saját személyiségét tudja adni. Nem valami össze tákolt, mert igy jobban szeretnek személyt...és ez igaz a külsőre és a belsőre is.


Sok barátnőm volt már szebb-csúnyább de még mindig azt mondom, hogy az egyik "csúnyábbat" bár még a kifejezetés is irreális, de azt szerettem a legjobban.


Szóval hagyjuk már ezt a világ szépe dolgot..mindenkinél van szebb,jobb,sikeresebb. 25f

2017. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezer meg egy ok miatt lehet valaki különleges. Neki a legnagyobb a lába, kapa foga van, rossz a humora, kopaszodik foltokban a haja, ráng a szeme, bajusza van, bármi.
2017. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha jó értelemben is, akkor sem kell ebből azt levenni, hogy tetszesz neki. Én sok fiút tartok különlegesnek (jó értelemben: nem átlagosan, de mégis jól öltözködik, nem a rádiózenéket hallgatja, csellózik, olyat sportol ami nem foci) mégsem járnék velük.
2017. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm, nekem a különleges lány, hát szeressen, legyen kedves, legyen benne valami ami másban nincs, szeresse a természetet, és értsük meg egymást, az apróságok még majd kialakúlnak
2017. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok 16/F
2017. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehesen vele nyiltan beszélni bármilyen témáról, szeressen hülyéskedni, kedves, aranyos, ne szenvedjen testkép zavarba, szeresse az állatokat, legyen bújós :) továbbá ha edz is és még a rockot is szereti térdelek is elé :D
2017. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6os vagyok még annyival kiegészíteném hogy legyen hűséges és tudjak benne bízni hogy tiszta szívből szerethessem
2017. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a belsőt nem lehet elsőre látni, így arról nem tudok nyilatkozni. Bizonyos tettekkel viszont el tudná érni, hogy instant beleszeressek, de ha valaki azokat meg is csinálja, mennyi az esély rá, hogy pont előttem?

Kedvelem az elvont embereket, ha egy sötét elhagyatott helyen rálelnék egy lányra, aki épp egy pentagram közepén próbál levitálni, valószínűleg inkább elvenném feleségül, minthogy elfussak (amit egy normális ember tenne), így az én véleményem nem tudom mennyire jelentős. :D De igen, furasággal kitűnnek az átlagból.


Külsőre pedig mindennel felkelthetik az érdeklődésem, ami elüt az átlagtól, de egyben vonzó is számomra. Pl. szeretem, ha egy lánynak rövid fekete/hosszú színes haja van, vagy épp a gothic lolita stílust, a tetoválásokért is oda vagyok... de a piercingektől/fültágítóktól/egyéb hasonló testékszerektől ráz a hideg, szóval annak ellenére, hogy megfogna a különcsége, nem tudnék rá vonzó nőként gondolni.


Erre a kérdésre csak véleményeket fogsz kapni, amik nagy mértékben elütnek egymástól, nem tudsz mindenkinek megfelelni.


Utolsó mondatra: Az én tökéletesemmel tényleg nem lehet az utcán találkozni, mert egész biztos a pszichiátrián kezelik. :/ :DD

2017. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!